Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme
Winx Oyuncakları


Winx TV Reklamları

Winx'in tüm karakterlerine siz de sahip olmak istersiniz öyle değil mi? Winx kızlarının çantası, model bebekleri, kostüm ve aksesuarları, yapbozları, parti malzemeleri ya da oyun ve aktivite setleri… Öne çıkan tüm oyuncak ve aksesuar çeşitlerine ait televizyon reklamlarını incelemek için tıklayınız.


 • Merhaba Kızlar. Ben Ejderha Perisi Bloom! Dünya gezegeninde, Gardenia'da büyümüş olsam da en iyi arkadaşlarımı Alfea'da buldum ve burada en büyük hayalimi gerçekleştirdim: Sihirli bir peri olmak! Gözlerim ise yalnızca Sky için.

  Senin de tahmin edeceğin gibi bizim sevgimiz de sihirli! En büyük tutkum ise sihirle ilgili kitapları okumak ve yemek yapmak. Mutfağa girmeye ve arkadaşlarımla birlikte yemek için kocaman bir pizza ve lezzetli mi lezzetli kek yapmaya bayılıyorum!

 • Ben, Parlak Güneş Perisi Stella! En büyük tutkum alışveriş, çok alışveriş ve daha çok, daha fazla alışveriş! Ben bir Solaria prensesiyim ve Brandon ile birlikte Magic Sihirli Boyutunun en muhteşem çiftiyiz.

  Herkes benim sırrımı merak ediyor ancak bunu bilmek çok basit: Daima sihirli ve yaratıcı bir peri olmak! Arkadaşlarımın hepsi, kıyafetlerin ve aksesuarların birbirleri ile uyumlu olup olmadığı konusunda mutlaka benim tavsiyelerimi sorarlar. Felsefem ise modayı sürekli takip etmek ve eğlenmek!

 • Merhaba kızlar. Ben Doğa Perisi Flora! Dünyaya, Linphea'da gözlerimi açtım. En sevdiğim şey ailemi ziyaret etmek! Küçük kız kardeşim Miele, beni her gördüğünde çok mutlu olur.

  Bir doğa perisi olduğum için odamın sloganı da 'DOĞA'dır ve ben burada yeniden enerji bulmayı gerçekten çok seviyorum. Özellikle de Winx arkadaşlarımla birlikte geçirdiğim uzun ve yorucu günün ardından…

  Şiirlerse vazgeçilmezim; özellikle de Helia'nın yazdıklarını…

 • Kızlar Merhaba, adım Miusa ve ben bir Müzik Perisiyim! Müzik benim en büyük tutkum ve bu hayatta en çok keyif aldığım şey şarkı söylemek ve tabii ki müzikle uğraşmak! Bunun için odam müzik objeleri ile dolu: Enstrümanlar, müzik notları ve daha pek çok şey…

  Gerçekleşmesini istediğim en büyük hayalim, tiyatroda annemin yazdığı bir müzikalde şarkı söylemek… Umarım bu hayalim biran önce gerçekleşir. Arkadaşlarımla birlikte zaman geçirmeyi çok seviyorum ama en yakın arkadaşım Tecna.

 • Merhaba kızlar. Ben Layla, Dalgalar Perisiyim! Deniz, okyanus ve su benim doğal yaşam alanım. Andros gezegeninin prensesiyim ve ailem Kral Teredor ile Kraliçe Niobe'yi çok seviyorum.

  Tahmin edersin ki Winx kızları içinde, yüzmeyi en çok seven benim. Hatta yüzmeyi her şeyden çok seviyorum desem, abartmış olmam sanırım. Ancak kız arkadaşlarımla birlikteyken –nerede olduğumuz hiç fark etmez- dans etmek ve çeşitli sporlar yapmak, gerçekten çok keyif verici!

 • Adım Tecna ve ben bir periyim!

  Adımdan da anlaşılacağı gibi teknoloji benim vazgeçilmezim. Bilgisayarlar, tabletler ve tecno-sihirli aygıtlar ise benim tutkum!

  Yaşamımı Alfea'da sürdürüyorum ve odamı Miusa ile paylaşıyorum, erkek arkadaşım ise Timmy… Kalbimiz çok hızlı çarpıyor. En sevdiğim renk açık mavi ve ıspanak ile yunus balığını çok seviyorum.


Ülkenin en iyi peri okulu Alfea Kolejinde altı yakın arkadaş: Bloom, Stella, Flora, Layla, Muisa ve Tecna! Bu altı yakın arkadaş aslında birbirinden çok farklılar. Birinin en büyük hobisi modayı takip etmek iken, müzik bir diğerinin en büyük tutkusu. Onlar birbirinden çok farklı olsa da arkadaşlıkları gerçekten çok güçlü. Ne olursa olsun her zaman pozitif ve mutlular, kendilerine ve arkadaşlarına güvenleri tam.

Winxler gün içinde Alfea kolejine gidip diğer tüm herkes gibi aynı günlük sıkıntıları yaşarken, kötülükle karşılaştıklarında sihir harekete geçiyor ve onları güzel birer periye dönüştürüyor. Üstelik her birinin kendine özgü gücü özellikle arkadaşlığın gücüyle de bir araya geldiğinde onlara karşı koymak gerçekten imkansız. Alfea'nın perileri sihirli yetenekleriyle her zaman göz kamaştırıyor. Haydi Winx Club'ın sihirli dünyasına sen de katıl!