Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme
Mega Bloks Oyuncakları ve Karakterleri Mega Bloks Karakterleri

İndirimli Mega Bloks OyuncaklarıTV'de Gördüğünüz Oyuncak Reklamları

Barbie'nin Lüks Malikanesi'nden Hot Wheels Koleksiyon Araçlar'a, Thomas ve Arkadaşları'ndan Şirinler karakterlerine kadar yıl boyunca öne çıkan tüm Mega Bloks blok oyuncaklarına ait televizyon reklamlarını incelemek için tıklayınız.Mega Bloks Barbie

Sürprizlerle dolu bu dünyayı kızınızın inşa etmesine ne dersiniz? Çok güzel olur, öyle değil mi? Çocukların zihinsel gelişimine son derece önem veren dünyaca ünlü oyuncak firması Mega Bloks, özel olarak tasarladığı Barbie Oyun Setleri ile kızlarınızı adeta bambaşka bir evrene yolculuğa çıkartıyor.


Çok Satan Mega Bloks OyuncaklarıNeden Mega Bloks?

Çocuklar, hayal dünyalarında tasarladıkları her şeyi gerçeğe dönüştürme fikrini çok mu çok seviyor. Zihinlerinde kendi dünyalarını çizen çocuklar, bu dünyayı gerçek dünyaya yansıtmak için bazen resim yapıyor, bazen de kendi oyunlarını kendileri yaratarak serüvenlerle dolu bambaşka bir dünyanın pencerelerinin aralıyorlar.

Onların hayal dünyalarının sınır tanımadığını bilen dünyaca ünlü oyuncak firması Mega Bloks da çocukların huzuruna yüzlerce farklı tasarımdan oluşan blok oyuncakları sunuyor. 1 yaştan 12 yaşa kadar tüm çocuklar için üretilen oyuncakların içerisinde, Barbie'nin Malikânesi de bulunuyor iş makinaları da yüzlerce çeşit blok oyuncağıda… Sizin yapmanız gereken ise çocuğunuzla birlikte en doğru Mega Bloks Oyun Setlerinden birini seçmek.

Çocukların motor becerilerini geliştirmeyi hedefleyen blok oyuncaklar, her oyunda onların zihinsel gelişimlerine de büyük katkı sağlıyor. Farklı sayıda parçalardan belli tasarımlar yapılabildiği gibi, tasarım tamamen çocuğunuzun zihninde yarattığı oyuncak hayalinin gerçeğe yansıtılmış hali de olabiliyor.

Barbie, Iron Man, Power Rangers, Hello Kitty ve çok daha fazla farklı kategorilerde blok oyuncakları bulunan Mega Bloks'un tüm ürünleri locopoco.com'da sizleri bekliyor. Haydi, hiç vakit kaybetmeden birbirinden eğlenceli Mega Bloks'larla çocuğunuzun mutluluğuna mutluluk katın…