Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Pepee OyuncaklarıTürkiye'nin en çok sevilen çizgi karakteri Pepee'nin renkli dünyası locopoco.com'da! Tüm ürün gruplarına, uygun fiyat ve aynı gün kargo fırsatıyla sahip olabilirsiniz. Üstelik 75TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti locopoco.com'dan! Şimdi Pepee'yi ve onun bu renkli dünyasındaki en yakınlarını tek tek tanıyalım.

Pepee

Pepee, meraklı, araştırmacı ve dost canlısıdır. Yeni oyunlar öğrenmeye bayılır. Anaokuluna başladı ve yeni arkadaşları ile yeni şeyler öğrenmeyi çok sever.

Şila

Şila, doğa sevgisi ile doludur. Rengârenk çiçekler yetiştirir ve akıllar karıştığında aklın sesi olup, arkadaşlarına yardımcı olur. Pepee'nin en iyi oyun arkadaşlarından biridir.

Bebee

Bebee, Pepee'nin en büyük hayranlarından biridir. Özellikle son dönemde şarkılar söylemeyi, kendini şarkı söyleyerek anlatmayı çok sever. Sevgi dolu bir kalbi vardır.

Annee

Annee, ne yapılacağını her zaman bilir. Pepee'ye dünyayı keyifle öğretir. Annelikten keyif alan, çocukları anlayan, anlatabilen annelerinden biridir.

Babaa

Pepee'nin en büyük hayali bir gün babası gibi olmaktır. Babaa, özellikle sabah kahvaltıları için hazırladığı 'bababasmet'leri ile göz doldurur!

Nenee

Hem bizim nenemize benzer hem de kimselere benzemez. Harika yemekler yapar. Bildiklerini hiç yorulmadan torunlara anlatmaktan keyif alır.

Dedee

Pepee'nin dedesi harika bir oyun arkadaşıdır. Kimi zaman bir sıcak hava balonu ile gezmeye götürür, kimi zaman bir güreş hocası, kimi zaman halay arkadaşıdır.