Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Puzzle Dünyasına Hoş Geldiniz!
2016 Yılıında En Çok Satan 10 Puzzle


Puzzle

Çocuklar için eğitici bir oyuncak yetişkinler içinse muhteşem bir hobi aracı olan Puzzle, oldukça geniş bir yaş kitlesine hitap eder. Onlarca çeşit puzzle arasından seçim yaparken mutlaka zevkinize uygun bir puzzle satın almalısınız. Manzara resimlerinden dünya şehirlerine, önemli sanat eserlerinden hayvanlar âlemine kadar aklınıza gelebilecek hemen hemen her temada puzzle çeşidi bulmak mümkün…Yeni Gelen Puzzle Çeşitleri


Puzzle'lar Hakkında
Puzzle'lar Hakkında

Puzzle yapmayı sevmeyen insan var mıdır sizce? Bizce olsa bile sayıları çok ama çok azdır… Belli şekillerde kesilmiş karton, plastik ya da ahşap gibi malzemelerin doğru şekilde bir araya getirilmesine dayanan puzzle oyunu çocuktan yetişkine kadar oldukça geniş kitlelere hitap edebiliyor. Büyük bir sabır işi olan ve çocuklar için eğitici oyuncak özelliği de taşıyan yapbozlar, karmaşık yapısı sayesinde dikkat dağınıklığını gidermeye yardımcı olarak çocuklardaki konsantrasyon becerilerinin artmasını sağlıyor. Ayrıca çocuk puzzle çeşitleri şekil-zemin algısının yanı sıra desen ve renkleri ile de neden-sonuç İlişkisinin kurulmasına ön ayak oluyor.

Çocuklar için eğitici oyuncak görevi üstlenen puzzle çeşitleri yetişkinler için ise tam anlamı ile bir stres atma aracı. Günün yorgunluğunu atarak keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayan yapbozların parça sayısı ve içindeki renk yoğunluğu arttıkça zorluk derecesi de aynı oranda artıyor.

Yetişkin puzzle çeşitlerinde genellikle parça sayısı 500'den başlar ve 1000 parça puzzle, 2000 parça puzzle gibi sayı artarak devam eder. Çok parçalı puzzle yaparken tek oturuşta tamamlanması neredeyse mümkün olmadığı için en büyük yardımcınız hiç şüphesiz ki puzzle halısı olacak. Halı sayesinde yapbozunuzu istediğiniz zaman bozulmadan kaldırabilir ve bozulmadan kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Büyük emek ve zaman harcayarak hazırladığınız yapbozunuzu puzzle yapıştırıcısı kullanarak sağlamlaştırmalı ve puzzle çerçevesi ile sabitlemenizde de büyük fayda var. Puzzle'ınızın tüm işlemleri tamamlandığında ister evinizde sergileyin isterseniz de sevdiğiniz birine hediye edin.

Puzzle konusunda bir üst boyuta ulaşmak ve dünyaca ünlü şaheserleri yeniden inşa etmek istiyorsanız da 3D Puzzle çeşitlerine mutlaka ama mutlaka göz atmalısınız…