Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme


2016'da En Çok Satan 12 Oyuncak
İndirimdeki Oyuncaklar


TV'de Gördüğünüz Oyuncak Reklamları

Barbie bebeklerden Uzaktan kumandalı arabalara, Eğitici bebek oyuncaklarından Oyun hamurlarına, Oyuncak araba çeşitlerinden Peluş oyuncaklara kadar yıl boyunca öne çıkan tüm oyuncak çeşitlerine ait televizyon reklamlarını incelemek için tıklayınız.


Oyuncaklar Hakkında

Yarının yaratıcı, yetenekli ve zeki yetişkinleri bugünün doya doya oyuncaklarla oynamış çocukları arasından çıkacak. Çünkü bir çocuğun hayal dünyasının kapılarını açan en önemli anahtar ve aynı zamanda onları sevindirmenin, mutlu etmenin en kısa yolu oyuncaklardır. Erkek çocukları için uzaktan kumandalı oyuncak arabalar, helikopterler, güçlü çizgi film karakterlerinin figürleri; kızlar içinse oyuncak bebekler, mutfak setleri ve peluş oyuncaklar öncelikli sırada gelir. Mutlu etmek istediğiniz çocuğun yaşını ve oyuncak zevki konusunda bilgiye sahipseniz, doğru yerdesiniz! Locopoco.com'da farklı yaş grupları için hem eğlenceli hem eğitici hem de zeka geliştirici yüzlerce seçenek arasından istediğiniz oyuncağa online olarak ulaşabilirsiniz.

Eğer müstakbel bir anne ya da baba adayıysanız bebeğinizin oyuncaklarını şimdiden almaya başlayabilirsiniz. Çıngıraklar, egzersiz oyuncakları, yapboz ve puzzle'lar, banyoyu daha çok sevmesini sağlayacak banyo oyuncakları bebeğinizin ilk oyuncakları olabilir. Daha sonra hayvanları ve geometrik şekiller tanıması için ona eğitici oyun setleri gibi bebek oyuncakları alabilirsiniz.

Lego, puzzle ve oyun hamuru gibi oyuncaklar, çocukların zeka gelişiminde önemli bir yer tutar. Parçaları bütün haline getirmek ya da yeni şekiller yaratmak için konsantre olması, gelecekte faydasını göreceği önemli bir beyin jimnastiğidir. Eğitici oyuncakları mutlaka çocuğunuzun yaşına uygun olarak seçmeniz gerektiğini de unutmayın.

Aile ya da arkadaşlarla oynanabilecek grup oyunları, çocukların sosyalleşmesi açısından çok önemlidir. Aynı zamanda bu oyunlar bir çocuğa doğum günü hediyesi olarak alınabilecek en güzel çocuk oyuncaklarındandır.

Uzaktan kumandalı helikopterler babaların oğullarıyla, oyuncak mutfaklar ise annelerin kızlarıyla oynamaktan en çok zevk alacağı oyuncak çeşitleridir. Siz de çocuğunuzla doğru bir iletişim kurmak için Locopoco.com'daki farklı oyuncak markaları ve modeller arasından en doğru oyuncağı seçebilir ve en kısa süre içerisinde adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.