Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Nerf OyuncaklarıNerf Tabancaları & Oyuncakları

Oyuncak tabancalar erkek çocukların en sevdiği oyuncakların başında gelir. Gelişen teknoloji ile birlikte yepyeni bir boyut kazanarak, çocukların çok daha fazla oyun dolu zamanlar geçirmesine olanak sağlayan Nerf oyuncakları büyük ilgi görüyor.

Soluk soluğa bir macera yaşamak için her biri özel olarak tasarlanan bu muhteşem oyuncak tabancalar, özellikleri ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Ürün yelpazesini son dönemlerde yeni oyuncaklarla genişleten Nerf oyuncak çeşitlerinden her biri ile oldukça uzun mesafelere atışlar yapabilirsin. Bu sayede hedefinin çok yakınına yaklaşmadan onu alt edebilmen çok kolay olacak. Üstelik bazı silahlarda bulunan özel ışıklar sayesinde gece karanlığında dahi hedefine nokta atışı yapman mümkün.

Ayrıca bazı oyuncak tabanca çeşitlerinde bulunan yedek şarjör sayesinde de oyunun ortasında mermiler bitse bile atış yapmaya yedekteki mermiler ile de devam edilebilme şansın var. Bu da oyununu en heyecanlı yerde bölmeden devam ettirmen demek…

Üstelik bazı oyuncakların dipçiklerini çıkartabilir, kabzası ve namlusu sayesinde kapışma sırasında hızlıca modifiye edebilirsin!

Eğer su savaşlarında ustalaşmak istiyorsan da Nerf su tabancası tam da aradığın özelliklere sahip. Dart atan oyuncak silahlarda da olduğu gibi su tabancaları ile de uzak mesafelere su fışkırtarak rakibini sırılsıklam etmek hiç de zor değil…