Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Türkiye'nin en büyük oyuncak sitesi
Locopoco.com'a hoşgeldiniz!

Locopoco, dünyaca ünlü büyük markaların distribütörü olan Neco Toys grup şirketinin oyuncak alanında ihtisaslı, perakende markası olarak 1999 yılında kurulmuş ve "çocuğa doğru oyuncak" misyonu ile ilk mağazasını İstanbul Bağdat Caddesi'nde açmıştır. 2001 yılında 2. Şubesini açarak zincir mağaza olma yolunda önemli bir adım atan Locopoco'nun şu anda 4 şehirde, sanal mağazası ile birlikte 8 mağazası bulunmaktadır.

Amacı "çocuğa doğru oyuncak" sunmak olan Locopoco direkt olarak çocuklarla ilişki kurmakta olduğundan her ürünü değil, belli standartların üzerindeki ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bünyesinde bulunan oyuncakların en önemli özellikleri markalı, lisanslı, orijinal ve sağlık standartlarına uygun olmalarıdır. Bu konuda oldukça hassas bir politika izlenmektedir.

Locopoco sanal mağazası şirket bünyesinde bir fiziki mağaza olarak görülmektedir. 2010 yılında ilk olarak başlayan internet operasyonunun kendine ait bir deposu ve tamamen kendine ait stokları bulunmaktadır. Sitede bulunan tüm ürünler "önce stok, sonra satış" görüşü ile satışa sunulmakta olup, stokta olmayan ürünler kesinlikle sisteme girilmemektedir. Sanal mağaza deposu tam bir fiziki mağaza düzenindedir. Locopoco.com sanal mağaza stoklarında 10,000'den fazla ürün çeşidi bulunmakta ve her çocuğun ilgi alanına, becerilerine, zihinsel ve fiziksel gelişimine katkı sağlayacak oyuncaklar satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte yetişkinlere de hitap edecek koleksiyon arabalar, hobi ve eğlence ürünleri, aile oyunları, kutu oyunları ve puzzlelar da Locopoco stoklarında bulunmaktadır.

Locopoco.com'da, Türkiye'de hiçbir oyuncak firması tarafından yapılmayan ürün ayrıştırma uygulaması yapılmaktadır. Her ürün farklı asortilerine ayrılmakta, ayrı fotoğraflanmakta ve barkodlanmaktadır. Böylelikle Locopoco.com'da tam olarak görselde bulunan ürün satın alınabilmektedir.

Türkiye'de bir ilk olarak nitelendirilebilecek bayilik sistemi Locopoco'nun bir diğer satış alanıdır. Locopoco, 360'dan fazla internet bayisine XML entegrasyonu ile ürünlerini sunmaktadır. Sanal mağaza deposundan yapılan satışlar tüketiciye Locopoco.com, bayilere ise Oyuncaktedarik.com web sitelerinden yapılmaktadır.

Locopoco'nun öncelikli hedefi müşteri memnuniyetidir. Müşterilere satış sonrası da dahil sınırsız bir hizmet verebilmek için tüm ekip bitmeyen bir enerji ile merkez binası ve mağazalarda çalışmaya devam etmektedir. Locopoco sanal mağazasının daimi hedefi ise Türkiye'de oyuncak denildiğinde akla gelen ilk isim olmaktır. Bunun için hiçbir yatırımdan kaçınılmamakta, teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanılmakta, altyapı çalışmalarına hizmet kalitesi de katılarak emin adımlarla ilerlenmektedir.

Mağazalarımızı görmek için tıklayınız >>

Loco Poco Depo Görseli 1 Loco Poco Depo Görseli 2