Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

1 2 3
[1/12]
Markalar
2Kids Barbie Buz Devri Fisher-Price
Angry Birds Bircan Oyuncak Evrensel Oyuncak Fur Real
Animals Of The World Birlik Oyuncak Fenerbahçe Galatasaray

Peluş Oyuncaklar Hakkında

Her yaşın oyuncağı denilince aklımıza ilk olarak peluş oyuncak gelir değil mi? Hayatımızın her döneminde var olmayı başarabilen peluş oyuncaklar kimi zaman başucumuzdan hiç eksik etmediğimiz en yakın arkadaşımız olur kimi zaman da acil durumlarda hediye krizini anında çözebilen müthiş bir kurtarıcı…

Aşkın dile getirilmesinde en çok peluş oyuncakların tercih edilmesi de onlara bambaşka anlamlar yüklememizi sağlar. 'Peluş' kelimesi zihnimizde hemen peluş ayı kavramını canlandırıyor olsa da peluş oyuncak çeşidi oldukça fazladır. Çocukların en sevdiği çizgi film kahramanlarından Mickey Mouse, Paw Patrol, Buz Devri ve daha birçok karakterin peluşu çocukların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Üstelik yumuşacık oyuncaklar bununla da sınırlı değil… Top, çıngırak hatta arabalar ve çok daha fazla oyuncağı peluş kategorisinde saymamız mümkün.

Peluş hayvan sıralamasında oyuncak ayı başı çekse de hayvanlar âleminden birçok hayvanın oyuncağı da bu sevimli dünyanın en çok rağbet görenleri arasında yer alıyor.

Yumuşacık peluş kumaştan üretilen bu oyuncaklar içindeki dolgu malzemesi sayesinde uzun yıllar boyunca formunu koruyabiliyor. Temizliği oldukça kolay olan bu oyuncakların düşük ısıda ve üzerinde yer alan etikette belirtildiği şekilde yıkanması da formlarını kaybetmemeleri açısından büyük önem taşıyor.

Ancak her oyuncakta olduğu gibi peluş oyuncak alırken de dikkatli olmanız gereken şeyler var. Çünkü ürünlerin mutlaka lisanslı ve orijinal olması gerekiyor. Aksi takdirde ürünün malzemesi alerjen ve kanserojen maddeler içerebiliyor, oynarken tüyleri dökülebiliyor ya da üzerinde yer alan düğme, kurdele gibi malzemeler koparak tehlike yaratabiliyor.

Uzun yıllardır oyuncak sektörünün lideri olan Neco Plush tarafından üretilen peluş oyuncaklar konusunda size örnek gösterebileceğimiz markaların başında geliyor. En sevdiğiniz peluş oyuncağı Locopoco.com farkıyla uygun fiyat ve aynı gün kargo imkânı ile satın alabilirsiniz.