Lego ve Parçalı Bloklar


Marka
Fiyat
Lego Serisi
Mega Bloks Serisi
Yaş Grubu
Cinsiyet
Karakter
Kategori

Lego

Rengarenk parçalarla harikalar yaratın! Piyasaya çıkışıyla birlikte oyuncak tarihinde bir devrim yaratan lego ve parçalı bloklar çocuklara hayal güçlerininin sınırsızlığıyla yepyeni dünyalar inşa etmelerine imkan tanıyor. Bazen süper güçlü bir araba bazen rengarenk ve eğlence dolu bir ev bazen gücüyle tüm dünyaya hükmedebilen bir süper kahraman...Parçalı bloklarla yaratıcılığın sınırı yok! Yaratıcılığı ve el becerilerini geliştirmede akla gelen ilk oyuncak çeşidi olan lego ve parçalı bloklar, basit ve sade biçimi sayesinde sınırsız sayıda tasarımın önünü açmaktadır. LEGO, Mega Bloks, K'nex ve Meccano gibi dünyaca ünlü markaların parçalı blokları ve blok oyun setleri, çocuklara eğlenceli olduğu kadar yaratıcılık sınırlarını da zorlayacakları rengarenk ve öğretici bir dünyanın kapılarını aralıyor.

1 2 3
 
Markalar
Clementoni K'Nex Mattel Games Mega Bloks
Dolu Lego Meccano Mega Puzzles

Lego ve Parçalı Bloklar Hakkında

Hayal dünyanızda tasarladıklarınızı bu parçalar sayesinden gerçeğe dönüştürmeye ne dersiniz? Rengârenk parçalar ile harikalar yaratmak çok mu çok kolay. Piyasaya ilk çıktığı günden beri, zirvedeki yerini kimselere bırakmayan Lego ve parçalı bloklar ile hayal dünyasında sınır tanımayan çocuğunuz bazen aklındaki süper güçlü arabayı yapacak düşlerinde yarattığı macera dolu bir dünyaya seyahat edecek belki de özenle tasarladığı evinde arkadaşlarını misafir edecek.

Çocuğunuzun hem zihinsel hem de fiziksel gelişimine büyük oranda katkı sağlayan parçalı blok oyunları, sınırsız sayıda tasarıma da olanak sağlıyor. Lego, Mega Bloks, K'nex ve Meccano gibi dünyaca ünlü markaların parçalı blokları ve blok oyun setleri ile çocuğunuz çok eğlenecek ve zihninin sınırlarını zorlayarak kendi yarattığı dünyanın kapılarını açacak.