Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Çocuk Puzzle1 2 3
[1/11]
Markalar
Angry Birds Degar Oyuncak Kırkpapuç Minions
Buz Devri Educa Köstebekgiller Niloya
Clementoni Gizzy KS Ravensburger

Çocuk Puzzle'ları Hakkında

Puzzle yapmak çocuğun zihinsel gelişimini en çok arttıran aktivitelerden biridir. Uygun parçanın bulunması ve uyum sağladığı yere yerleştirilmesi çocuğun görsel hafızasını kuvvetlendirmesinin yanı sıra sabretme yetisi kazanmasına yardımcı olur. Çocuğunuza puzzle alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu Puzzle'ın çocuğun yaşına uygun olmasıdır. Yaşına uygun olmayan zor ve çok parça adetli bir puzzle çocuğun sıkılmasına ve yarıda bırakmasına sebep olabilir. Bunun için öncelikle çocuğa, yaşına uygun ve düşük parça adetli bir puzzle almak gerekir.

Puzzle seçerken bir diğer önemli konu ortaya çıkacak olan resmin, çocuğun zevkine uygun olmasıdır. Örneğin erkek çocuklara alınabilecek Disney Cars karakterlerinden oluşan bir puzzle ya da kız çocuğa alınabilecek Hello Kitty karakterli bir puzzle çocuğun resmi yaratmak için daha hevesli olmasına yardımcı olacak ve çocuğun bu aktiviteden daha fazla zevk almasına yol açacaktır.

Locopoco.com'da Ravensburger, KS Puzzle ve Clementoni gibi birçok markanın çocuklara uygun puzzle modellerini uygun fiyat avantajı, tüm kartlara taksit seçeneği ve güvenli alışveriş fırsatı ile bulmanız mümkün. Bunun yanı sıra aynı gün kargo, 100 TL ve ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçeneği de Locopoco'da sizleri bekleyen fırsatlar arasında.