Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme
Tüm Mega Bloks Oyuncakları

Mega Bloks Barbie
Mega Bloks Barbie Hakkında

Barbie bebekler yarım asrı geçen bir geçmişe sahiptir ve ortaya çıktığı ilk günden beri kız çocuklarının vazgeçemedikleri bir oyuncak haline gelmiştir. Anneler bilirler, kızlar Barbie'si ile uyur, onunla yemek yer hatta dışarıya bile onunla çıkarlar. Bu kadar ilgi gören bir oyuncak bebeğin yaşadığı dünyanın da en az kendisi kadar sürprizlerle dolu olması kızlarının merakını en az ikiye katlar.

Sürprizlerle dolu bu dünyayı kızınızın inşa etmesine ne dersiniz? Çok güzel olur, öyle değil mi? Çocukların zihinsel gelişimine son derece önem veren dünyaca ünlü oyuncak firması Mega Bloks, özel olarak tasarladığı Barbie Oyun Setleri ile kızlarınızı adeta bambaşka bir evrene yolculuğa çıkartıyor.

Kızınızla ile birlikte sizin ve tüm aile bireylerinin de severek tasarıma sihirli dokunuşlar yapmasını sağlaması için özel olarak dizayn edilen Barbie Oyun Setleri'nin içerisinde, sizi tercih yaparken zora sokacak kadar çok çeşit bulunuyor. Mega Bloks Barbie serisinde, Barbie'nin Lüks Malikânesi, havuz partisi seti, rock star seti gibi daha birçok eşsiz tasarımın yanı sıra Barbie'nin ve tüm kızların sevgilisi Ken'in oyun setine de yer veriliyor.

Kızlarınız için birbirinden güzel Barbie Oyun Setleri'ni özenle tasarlayan Mega Bloks'un bütün eğlenceli ürünlerini locopoco.com'da tüm detayları ile inceleme fırsatını ise sadece bir tık ötenizde…

Çocuğunuzu, mutlu tasarımların yapıldığı bambaşka bir dünyaya taşıyacak oyun setlerini locopoco.com'un özel ödeme fırsatları, orijinallik ve lisanslı ürün garantisi ile hemen sepetinize ekleyebilir, onun zihninde yarattığı dünyayı tasarlarken gözlerindeki sevince ortak olabilirsiniz.