Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Oyun HamuruOyun Hamurları

Oyun hamurları, çocukların yaratıcılıklarını geliştirmenin en eğlenceli yollarından biridir. Oyun hamurlarının yumuşak yapısı ile çocuk malzemenin kendine has bir yapısı olduğunu ve materyallerin form değiştirebileceğini öğrenir. Buğday unu içerdiğindent amamen sağlıklıdır. Oyun hamurların’da sınır yoktur. Birbirinden renkli ve çeşitli oyun hamurları locopoco.com’da... Dünyaca ünlü markalardan Play Doh ve Crayola’nın oyun hamurları ile sınırı olmayan dünyanızı kurmaya davet ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey, istediğiniz oyun hamuru’nu seçip kendi dünyanızın seklini yaratmaya başlamak.

1 2 3
[1/3]
Markalar
Degar Giochi Preziosi Samatlı Slimy
Degar Oyuncak Play-Doh Simba

Oyun Hamuru

Çocukların yaratıcılıklarını geliştirmek için tasarlanan en önemli oyuncaklardan biri de oyun hamurlarıdır. Yumuşacık yapısı ile şekilden şekle girebilen oyun hamurları, çocukların zihinlerinde hayal ettiği her şeyi gerçeğe dökebilir ve her geçen gün yaratıcılıklarına bir yenisini daha eklerler.

Oyun hamurların farklı formlara girebilmesi ve çocukların hem zihinsel hem de fiziksel gelişimine katkıda bulunmalarının yanı sıra sağlıkla malzemelerden üretilmiş olması da son derece önemlidir.

Play-Doh ve Degar Oyuncak'ın hamurlarının satıldığı oyun hamurları buğday unu kullanılarak üretiliyor. Sağlığa tamamen zararsız olarak üretilen oyun hamurları ile kendi büyülü dünyanızı yumuşacık bir tasarımla inşa edebilirsiniz.