Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

K'NEX OYUNCAKLARI

K'FORCE K'NEX Thrill Rides K'NEX Beasts Alive K'NEX Building Sets


K'nex Tanıtım Videoları & Reklamları

K'nex oyun setleri ile dilerseniz helikopter, araba, yarış parkuru ve profesyonel birçok yapıyı oluşturabilirsiniz. Sadece çocuklara ve gençlere değil aynı zamanda yetişkinlere de hitap eden setlerin yapım aşamalarını ve televizyon reklamlarını incelemek için tıklayınız.


1992 yılında kurulan K'NEX, dünyanın en yenilikçi yapı-inşa oyuncaklarını üreten firma özelliğini taşıyor. Çocukların hayal dünyalarını, el ve zihin becerilerini geliştirmeyi amaçlayarak yola çıkan K'NEX, Amerika'nın en köklü inşa setlerini üretiyor ve oyuncak sektöründe dünyanın önde gelen isimleri arasında yer alıyor. 270'in üzerinde uluslararası ödül kazanan ve dünya çapında oldukça büyük bir şöhrete sahip olan marka, sadece çocuklar ve gençlerden değil aynı zamanda yetişkinler tarafından da büyük ilgi görüyor.

Yaş gruplarının özel beceri düzeylerine göre tasarlanan K'NEX oyun setleri, temelde çubuklar ve bağlayıcı da denilen konektörlerden oluşuyor. Konektörler ile birbirine bağlanan farklı boyut, renk ve biçimlerdeki çubuklardan oluşturulan yapılara setin içerisindeki özel zincir ve motor –bazı setlerde yer alır- takılarak ortaya oldukça dinamik yapılar çıkartılıyor.

K'NEX oyun setlerinin içerisinde K'NEX Building Sets, K'NEX Thrill Rides, K'NEX Education, Lincoln Logs, Tinkertoy, K-FORCE Build ve Blast, Mighty Makers, Mario Kart Wii, Mario Kart 7, Mario Kart 8, Super Mario, PacMan, Titanfall, Family Guy, Plants, Zombies ve çok daha fazla temada oyuncak yer alıyor. 1992 yılından bu yana Rodon Group iştirakı ile üretimine hız kesmeden devam eden K'NEX, kurulduğu günden beri 34 milyonun üzerinde yapı oyuncak parçası üretti ve üretmeye devam ediyor.