Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Peluş Karakterler1 2 3
[1/7]
Markalar
2Kids
Angry Birds
Birlik Oyuncak
Buz Devri

Pelüş Karakterler Hakkında

Çocuğunuzun en çok sevdiği çizgi film karakterinin hep yanında olmasının onu ne kadar mutlu edeceğini düşünün. İşte pelüş karakterler bunun için bire bir. Küçük çocuklar sevdikleri film ya da çizgi film karakterlerinin pelüş oyuncaklarını yanlarında taşımaya, onlarla oynamaya ve onlara sarılıp uyumaya bayılırlar. Arkadaşları ile bir araya geldiklerinde de pelüş karakter oyuncakları ile oyunlar oynayabilirler. Bu çocuğunuzun hem eğlenceli vakit geçirmesine hem de sosyalleşmesine yardımcı olur.

Çocuğunuza bir pelüş karakter oyuncağı satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar öncelikle ürünün kaliteli ve sağlık kriterlerine uygun olması, sonra da çocuğunuzun zevklerine uyum sağlamasıdır. Böylelikle hem gönül rahatlığıyla çocuğunuzun oyunlarını izleyebilir hem de onu çok mutlu edebilirsiniz.

Locopoco.com'da tüm çocukların seveceği pelüş karakterler mevcut. Tweety, Pepee, Köstebekgiller karakterleri, Hello Kitty ve Şirinler'in pelüş oyuncaklarını Locopoco.com'dan güvenle ve uygun fiyatlarla, tüm kredi kartlarına taksit olanağından faydalanarak satın alabilirsiniz. Aynı zamanda siparişleriniz Locopoco'da aynı gün kargoya verilir, 100 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo fırsatına sahiptir ve kapıda ödeme seçeneğiniz de mevcuttur.