Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Eğlenceli Gelişim ile bebeğiniz keşfederek,
özgürce büyüyor!


Bebeğiniz çok hızlı büyüyor ve her gün farklı bir gelişim aşamasını tamamlıyor! Bebeklerin gelişim aşamalarını 4 temel evreye ayırıyoruz.TV'de Gördüğünüz Reklamlar

Eğitici tuvaletlerden Eğitici Köpekçiğe, jimnastik merkezlerinden yürüteçlere, dönencelerden aktivite masalarına kadar yıl boyunca öne çıkardığımız tüm ürünlere ait televizyon reklamlarımızı incelemek için tıklayın.


Miniklerin Favorileri

Fisher-Price'ın en sevilen oyuncakları ile minik yıldızlarımızı bir araya getirdik ve çok eğlenceli videolar çektik. Miniklerin favorileri olan bu oyuncaklarla nasıl keşifler yaptığını ve keşfederek özgürce büyüdüklerini gördük. Biz uzmanlara oyuncaklarımzı sorduk ve her zamanki gibi çok eğlendik. Umarız siz de bu videoları izlerlen çok eğlenirsiniz :)


Bebeğiniz Fisher-Price Eğlen ve Öğren serisi eğitici oyuncaklar ile oyun oynarken hem eğleniyor hem öğreniyor!

Bebeklerin dünyayı keşfederken enerjileri hiç bitmez. Oynadıkları oyunlar, sevdikleri oyuncaklar onların ufuklarını geliştirir. Fisher-Price Eğlen ve Öğren serisi eğitici oyuncaklar ise bebekleri hem eğlendiriyor hem de Türkçe konuşarak onların öğrenmelerini sağlıyor.

Keşfetme - 6 ay ve üzeri

6. ayındaki bebeğinizde tüm sesler ve sözcükler merak uyandırır. Bu dönemde bebeğiniz duyduğu sözleri, sesleri, nesneleri ve yeni kelimeleri keşfetmeye başlar. Bu keşif sırasında da merak duygusu artar ve duyuları gelişir. Bebeğiniz, oyuncakları ile oynarken duyduklarından birçok yeni şey öğrenir.

Teşvik etme - 12 ay ve üzeri

12. ayını dolduran bebeğinizi bazı talimatlar ve basit sorular ile harekete geçirebilirsiniz. 2. Seviyedeki Fisher-Price oyuncakları bebeğinizi öğrenmeye teşvik eder ve 1. Seviyedeki oyuncaktan daha geniş kapsamlıdır. Bu dönemde duyacağı tüm şarkılar, sözcükler ve cümleler bebeğinizin kelime haznesini genişletir. Yeni şeyler öğrenen bebeğinizin motor becerileri gelişir ve duyduğu basit soruların nasıl cevaplandığını öğrenmeye başlar.

Hayal etme - 18 ay ve üzeri

Fisher-Price oyuncağının 3.seviyesinde bebeğiniz hayal gücünü kullanmaya başlar ve taklit oyunları oynamayı öğrenir. İlgisini çeken eğlenceli karakterlerle oynarken hem eğlenir hem de öğrenir. Taklit oyunları oynayan bebeğiniz yeni hikayeler yaratarak hayal gücünü geliştirir ve oynadığı oyunlarla motor becerileri de kuvvetlenir.


Sizin için seçtiklerimiz


Neden Fisher-Price ?
Fisher-Price 2015 Ürün Kataloğu

Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra onunla birlikte birbirinden mutlu anlar yaşarsınız. Bu değerli anların tadını daha rahat bir şekilde çıkarabilmeniz için sunduğumuz her ürünü bebeğinizin gelişimini göz önüne alarak tasarlıyoruz.

Fisher-Price olarak, annelerin ve bebeklerinin hayatını kolaylaştırmak ve daha eğlenceli hale getirmek için onların nelere ihtiyaçları olduğunu anlamak istiyoruz. Bu amaçla online platformlarda, fokus gruplarda ve hatta evlerde anneleri dinliyor ve onlarla konuşuyoruz.

Bebekler ile hem kendi ortamlarında hem de Fisher-Price Oyun Laboratuvarı'nda vakit geçiriyor, onların günlük tavırlarını, ihtiyaçlarını ve gelişim evrelerini gözlemliyoruz.

Fisher-Price ürün tasarımcıları, çocuk gelişimi uzmanları ve güvenlik uzmanlarının çalışmaları sayesinde annelerden ve bebeklerden edindiğimiz verileri Fisher-Price'ın deneyimi, uzmanlığı ve yaratıcılığı ile birleştirerek ürünlerimizi tasarlıyoruz. Bunların yanında tüketici araştırmaları ve online forumlar üzerinden geri bildirim talebinde bulunarak fikirlerimizi ve yeni ürün konseptlerimizi test ediyoruz.

Son olarak, bebeklere yönelik ürünlerimizi mağaza raflarında yer almadan önce bu ürünlerin en yüksek güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için gerçek ev koşullarında ve ürün test laboratuvarımızda test ediyoruz.

Her şey sizin ve bebeğiniz için!Fisher-Price okul öncesi oyuncak markaları