Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Uzaktan Kumandalı Araba1 2 3
[1/5]
Markalar
Fenerbahçe Maisto Road Rippers Simba
Galatasaray Maisto Tech Samatlı Trabzonspor
Hot Wheels Nikko

Uzaktan Kumandalı Arabalar Hakkında

Tekerlek icat edileli çok zaman oldu. Bilinen ilk tekerlek kullanımının M.Ö 3.500'lü yıllara denk geldiği tahmin ediliyor. O yıllarda ağaç kavuğunun yontulması ile elde edilen tekerlek geçen yüzyıllar içinde gelişimin devam ettirerek bir milletin medeniyet olabilme yolunu çizerken aynı zamanda kaderini belirleyen en önemli araçlardan biri oldu.

Hızla gelişen teknolojiden tekerlek üretimi de nasibini alınca, her geçen gün yeni otomobiller gün yüzüne çıkmaya ve farklı sürüş deneyimleri yaşanmaya başlandı. 1800'lı yılların sonuna gelindiğinde, radyo frekanslarından yararlanılarak belli frekanslar içerisinde hareket edebilen uzaktan kumandalı araba için çalışmalar başladı ve 8 Kasım 1898 yılında, Nikola Tesla dünyada ilk kez uzaktan kumandalı araba patentini aldı ve uzaktan kumandalı araba o günden sonra tüm dünya tarafından büyük ilgi görmeye başladı.

Uzun yıllardan bu yana çocuktan yetişkine her kitleye hitap edebilecek kadar ürün yelpazesi bulunan uzaktan kumandalı arabalar gerek tasarımları gerekse de fonksiyonları ile oyuncak dünyasının gündeminden hiç düşmeyen istisna ürünlerden biri.

Küçük çocuğunuz için üretilen uzaktan kumandalı arabalardan tutun da yetişkinlerin de büyük ilgi gösterdiği off-road adı verilen arazi arabalarına kadar birçok uzaktan kumandalı arabayı locopoco.com'da bir arada bulabilmeniz mümkün. Son derece kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen uzaktan kumandalı arabalar bir döneme damgasını vurmuş olan arabaların modellerinden de tasarlanabiliyor hali hazırda trafiğe çıkan arabalardan da. Çok geniş bir kitleye hitap etmesinin nedenlerinden biri de bu…