Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda ÖdemeMinik Hediyelikler Hakkında

Hediyelerin bizi ne kadar mutlu ettiği tartışılmaz. Küçük, büyük fark etmeksizin sevdiğimiz birinin bizi düşünerek bize minik hediyelikler alması günümüzü güzelleştirmek için yeter de artar.

Sevdiğimiz birine hediye almak için özel bir günü beklememize gerek yok, onlara alacağımız küçük bir hediye ile aklımızda olduklarını gösterebilir, yüzlerinde bir tebessüm yaratabiliriz.

Çocuk ya da yetişkin, herkesin sevdiği bir çizgi film ya da film karakteri vardır. Bu karakterlerin üzerinde olduğu kupalar, kalemler, anahtarlık ya da kumbaraları sevdiklerimize hediye ederek onları mutlu edebiliriz. Örneğin Winnie The Pooh'lu bir anahtarlığı çocuğunuz her zaman yanında taşıyabilir ya da üzerinde Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ya da Trabzonspor'un logosu bulunan bardak ya da kupasını eşiniz ofisine götürüp herkese tuttuğu takımı gösterebilir. Üzerinde Köstebekgiller teması olan bir kumbarayı çocuğunuza hediye ettiğiniz zaman hem onu mutlu edersiniz, hem de ona küçük küçük para biriktirme alışkanlığı aşılayabilirsiniz.

Locopoco.com'da sevdiklerinizi mutlu edecek yüzlerce minik hediyelik eşya mevcut, bunları güvenli bir şekilde uygun fiyatlarla satın alabilir, kullandığınız her karta taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Locopoco siparişleriniz aynı gün kargoya verilir ve 100 TL üzeri ücretsiz kargo fırsatınız vardır, aynı zamanda kredi kartı kullanmayanlar için kapıda ödeme seçeneği de mevcut.