Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Star Wars Oyuncakları1 2 3
[1/6]
Markalar
Balon Evi Evrensel Oyuncak Hasbro Jakks Pacific
Degar Oyuncak Giochi Preziosi Hasbro Games Lego
Educa Hakan Çanta Hot Wheels Ravensburger

Yıldız Savaşları Hakkında

Geoarge Lucas, 1977 yılında serinin ilk filmi olan Star Wars (Yıldız Savaşları) filmi ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Film dünya genelinde fenomen olmuştur. Üçer yıl arayla iki devam filmi daha yayınlanmıştır. Bu üçlemeden on altı yıl sonra, yeni üç film yine üçer yıl arayla gelerek seriyi 2005 yılında altıya tamamlamıştır.
Yıldız Savaşları (Star Wars) filmlerinde olaylar bir galakside geçekleşmektedir. Filmde çok çeşitli uzaylı ırkı bulunmaktadır. Bunun yanında sahiplerinin emirlerini yerine getiren robotlarda vardır. Filmdeki tüm gezegenler Galaktik Cumhuriyeti'ne bağlıdır. Seride karanlık taraftakiler ile güçlerini iyilik için kullanan Jediler vardır. Bu iki tarafın savaşlarını konu alan filmde başrollerde Anakin Skywalker, Obi Wan Kenobi, Yoda, Darth Maul, Darth Wader, Han Solo, Chewbacca, Mace Windu gibi karakterler ve R2-D2, C-3P0, Clone Trooper gibi robotlar vardır.
Star Wars, dünyanın her yerinden müthiş bir hayran kitlesine sahiptir. Tabi bu hayranlık Star Wars ürünlerinin çıkmasına neden olmuştur. Hasbro firması Star Wars oyuncaklarının tamamını üretirken, koleksiyondan, tekstile, kostüm ve aksesuar gibi binlerce çeşit ürünleri üretilip satılmıştır. Günümüzde olan oyuncak figürleri, oyun setleri, Legoları, kostüm ve aksesuarlarını Locopoco.com farkıyla inceleyebilir, uygun fiyat ve aynı gün kargo imkanı ile sahip olabilirsiniz.