Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

Lego Ürün Kategorileri

Lego Duplo

Lego Duplo, çocuğunuzun gelişimi için mükemmel bir oyuncaktır. Sıradan Lego'nun iki katı büyüklüğünde ve daha parlak Lego Duplo bloğu, çocuğunuzun Lego inşa etme dünyasına giriş yapmasını sağlar.

Ürünleri İncele

Lego Friends

Çocuklar Lego Friends'in renkli dünyasına bayılıyor! Sonsuz renkler, Lego hayvanları ve günlük yaşam senaryoları onlara yaratıcılıkla dolu saatler geçirme fırsatı veriyor.

Ürünleri İncele

Lego City

Lego City ile çocuklar şehir hayatında maceralarla dolu bir inşa serüvenine adım atıyorlar. İtfaiye, polis arabaları ve ambulanslar şehirde dolaşırken, çocuğunuz Lego City dünyasını yaratmanın heyecanını yaşıyor.

Ürünleri İncele

Lego Nexo Knights

Lego Nexo Knights, Lego şovalyelerinin maceralarını konu alarak çocukların hayal gücünü harekete geçirmekte ve onları Lego Nexo Knights dünyasında heyecanlı saatler geçirmeye davet ediyor.

Ürünleri İncele

Lego Star Wars

Lego Star Wars, çocuğunuzun kurgulama yeteneğini geliştirmek için heyecan verici fırsatlar sunarken ona Star Wars heyecanını yeniden yaşama ya da kendi yaratıcı maceralarını oluşturma fırsatı sağlar.

Ürünleri İncele

Lego Bionicle

Lego Bionicle evreninde heyecanlı bir serüvene hazır olun! Dört elementin koruyucularının ve şeytani güçlerin mücadelesine tanık olurken, Lego Bionicle ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın.

Ürünleri İncele

Lego Marvel Heroes

Marvel evrenini kötü adamlara karşı korumak için Örümcek Adam, Thor ve Hulk süper kahramanları ile bir araya gelin. Lego oyuncakları ile oynayarak Marvel Süper Kahramanlarını inşa etmenin keyfine varın.

Ürünleri İncele

Lego Ninjago

Lego Ninjago dünyasında Ninja savaşçılar kötü güçlere karşı amansız bir mücadele veriyor. Lego Ninjago oyuncakları ile çocuğunuz bu büyülü evreni inşa ediyor ve içerisinde çeşitli maceralar yaşıyor.

Ürünleri İncele

Lego Creator

Birbirinden farklı onlarca model tasarlama imkânı sunan Lego Creator'un birçok oyuncağı sesli ve ışıklı! Üstelik Power Functions özelliği sayesinde tasarımınıza motor ekleyerek, hareket ettirebilirsiniz.

Ürünleri İncele

Lego Disney Prinses

Lego Disney Princess ile çocuklar, hayal dünyalarını süsleyen Disney Prensesleri'nin dünyasını inşa edebilecek. Capcanlı renkleri ve eğlenceli tasarımları ile çocukların gelişimine katkı sağlıyor.

Ürünleri İncele

Lego Technic

Bilime ve teknolojiye ilgi duyan çocuklar için tasarlanmış mükemmel oyuncaklardan oluşan bir seri. Klasik Lego'lardan farklı olarak dizayn edilen oyuncaklar gerçekçi ve fonksiyonel oyuncaklardan hoşlananlara göre.

Ürünleri İncele

Lego Classic

Çocukların hayal dünyalarını gerçek dünyaya taşıyan oyuncak tasarlayan Lego Classic ile yepyeni eserleri ortaya çıkarma zamanı. Talimatları takip ederek parçaları birleştir.

Ürünleri İncele

TV'de Gördüğünüz Reklamlar

Star Wars, City, Chima, Duplo, Hero Factory, DC Comics Super Heroes ve tüm Lego serilerine dair öne çıkardığımız tüm ürünlere ait televizyon reklamlarımızı incelemek için tıklayabilirsiniz.

Tümünü Gör

En Çok Satan Ürünler


Lego Oyuncakları Hakkında

Lego oyuncakları geçmişten günümüze çocukların zihinsel gelişiminin, hayal gücünün ve oyun oynama keyfinin vazgeçilmez bir parçasıdır. 1949 yılından beri üretilen lego oyuncakları üzerindeki girinti ve çıkıntılar sayesinde birbirlerine kolaylıkla kenetlenir ve çocuklar bu parçalarla akıllarına gelen hemen hemen her şeyi inşa edebilirler. Lego oyuncakları çocukların hem zekalarını ve hayal güçlerini, hem de el becerilerini geliştirir. Geleceğinde mühendislik ve mimarlık gibi meslekleri seçen çocukların bu yönde kendilerini geliştirmelerinin temelinde lego oyuncaklarının etkisi büyüktür.

Lego oyuncaklarını çocuklarınıza hediye ederken önemsemeniz gereken konu onun yaşına uygun oyuncak seçimini yapmaktır. Lego setlerinin özelliği, yaş büyüdükçe lego parçalarının küçülmesidir. Yaşa uygun lego setinin seçimi ile çocuklar oynarken hem bu aktiviteden keyif alırlar, hem de öğrenirler. Lego oyuncakları ile oynamanın yaşı yoktur ve bu oyuncaklar sınırsız bir hayal dünyasının kapılarını açar. Bugün lego blokları ile yüzlerce metrekareye yayılmış maket şehirler yapılıyor, yarışmalar düzenleniyor ve neredeyse her karakterin, tüm önemli filmlerin lego karakterleri yapılıyor, film ortamları lego blokları bir araya getirilerek yeniden yaratılıyor. Büyüklere uygun binlerce parçalık Lego Technic setleri ile iş makineleri, uçaklar, helikopterler inşa edilebiliyor.

Lego markası 2014 yılında çıkan animasyon film The Lego Movie ile hayranlarını sinema ortamında da mutlu etmeyi başarmıştır. Dünyaca ünlü Lego markasının Lego Cars, Lego Star Wars gibi bir çok lisanslı ürününü ve Lego City, Lego Chima, Lego Friends gibi en çok satan alt markalarını Locopoco.com üzerinden uygun fiyatlarla alabilir, siz de bu sınırsız dünyaya girebilirsiniz.