Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme

1 2 3
[1/19]
Markalar
Baby Alive Bircan Oyuncak Cicibiciler Evrensel Oyuncak
Barbie Bratz Disney Frozen Giochi Preziosi
Batman Cicciobello Ever After High Hasbro

Oyuncak Bebekler Hakkında

Her kız çocuğunun hayallerini rengârenk bir dünyaya taşıyan oyuncak bebekler, çok uzun yıllar önce evlerde hazırlanırmış. Evlerde hazırlanan bez bebekler, kumaşı kesilip hazırlanıp ve içerisine yün, sünger gibi malzemeler doldurulduktan sonra kalem, iplik gibi malzemelerle yüz ve vücut şekilleri verilirmiş.

Şimdilerde evde bez bebek üretimi yok denilecek kadar azaldı. Bazen bir okul ödevi olarak verilen bez bebek yapımına Anadolu'da halen devam edenler yok değil ancak çok sınırlı sayıda yapılıyor.

Geçmişten bu yana kız çocuklarının vazgeçilmez oyuncaklarından biri olan oyuncak bebeklerin artık birçok farklı çeşidi var. Model bebekler, et bebekler, bez bebekler, figür bebekler ve onların aksesuarlarının bulunduğu yüzlerce ürün locopoco.com'da bulunuyor.

%100 orijinal ve lisanlı ürünler ile hizmet vermeyi kendisine ilke edinen locopoco.com'da yer alan tüm ürünler çocuğunuzun sağlığı için gerekli olan tüm standartlara sahip. Yapmanız gereken tek şey, kızınıza uygun oyuncak bebeği seçmek ve onun yüzünde açan gülücüklere şahit olmak.