Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme
Ever After High Oyuncakalrı Banner


Ever After High TV Reklamları

Ever After High'ın tüm karakterlerine siz de sahip olmak istersiniz öyle değil mi? Bu acayip okulun çantası, model bebekleri, kostüm ve aksesuarları, yapbozları, parti malzemeleri ya da oyun ve aktivite setleri… Ever After High'ın öne çıkan tüm oyuncak ve aksesuar çeşitlerine ait televizyon reklamlarını incelemek için tıklayınız.


Ever After High Hakkında

Masallar diyarında sihirli mi sihirli bir okul var: Ever After High… Evvel zaman içinde, hayallerinizin bile ötesinde yer alan masallar diyarında sonraki nesillere aktarılacak olan Ever After High hikayesi yaşanıyordu. Ancak, okuldaki tüm öğrencilerden bu klasik hikayelerinin nesilden nesle anlatılabilmesi için beklenen bir şey var! Masal Kahramanı olan anne babalarının izinden gitmek… Fakat içlerinde bu kurala uymayan biri vardır; Kötü Kalpli Kraliçe'nin Kızı Raven Queen! O kendi mutlu hikâyesini kendisi seçmek istiyordur.

Ancak, Raven Queen'in tavrı, Pamuk Prenses'in Kızı Apple White'ın öncülük ettiği öğrenciler tarafından benimsenmez. Çünkü Raven Queen, Apple White'ı zehirlemez ve onun derin uykuya dalmasını sağlamazsa, Apple White'ı yakışıklı prens öperek uyandıramayacak ve prenses ömür boyu mutlu olma şansını kaybedecektir. Bu nedenle okul ikiye bölünür: bir yan da sonsuza dek mutlu yaşamak isteyen prens ve prensesler, diğer yanda ise kendi kaderlerini yazmak isteyen Asiler.