Aynı Gün Kargo 100 TL ve Üzeri Kargo Bedava Kapıda Ödeme


Cicibiciler TV Reklamları

Cicibiciler'in tüm karakterlerine sahip olamaya ne dersiniz? Bu havalı figürlerin Alışveriş Arabası, Süpermarket Oyun Seti, birbirinden eğlenceli Moda Şöleni Setleri, Dondurma Arabası, Fırın ve Manav oyun setleri… Hatta Cicibiciler Makinesi… Cicibiciler'in öne çıkan tüm oyuncak çeşitlerine ait televizyon reklamlarını incelemek için tıklayınız.


Cicibiciler Hakkında

Cicibici denilince senin aklında ilk olarak ne canlanıyor? Renkli, sevimli minik minik dostlar, öyle değil mi? Onlar hayatına canlılık ve ışıltı katmak için çoktan yola çıktılar bile. Çocukların hayranı olduğu tüm Cicibiciler, 3 ayrı seriden oluşuyor. Cicibiciler alışveriş yapmayı çok seviyor. Hatta alışverişleri o kadar eğlenceli ve havalı geçiyor ki; onları hemen hemen her yerde görmek mümkün… Gündelik yaşamda karşına çıkabilecek hemen hemen her şeyin Cicibici'si var.

Shopkins Cicibiciler'i birçok kategoride görebilirsin. Onlar kimi zaman bir manav reyonunda Işıltılı Karpuz, Süslü Elma ya da RokBrok olabiliyor kimi zaman da mutfak kilerinde karşına, enfes bir Anneanne Reçeli olarak çıkabiliyorlar. Tam bir moda çılgını olan bu sevimli mi sevimli figürler ile alışverişin keyfi çok başka. Onların süslerine yetişebilmek pek kolay sayılmaz ama senin onların süslerin ve hızlarına yetişebilmen çok kolay öyle değil mi? Cevabın evet ise Cicibiciler Moda Şöleni Oyun Setleri tam da sana göre, benden söylemesi…

3 farklı oyun setinin bulunduğu Moda Şöleni'nde yer alan Gece Ayakkabıları, Günlük Ayakkabıları ve Bale Modası'nın sahibi sen ol, Cicibiciler'in moda dünyasının yönetimini ele geçir! Nasıl fikir ama? Harika, di mi? Ya da Süpermarket Oyun Seti'ni al ve son derece keyifli bir market alışverişine başla. Hatta sana bir sır da vereyim mi? Oyun setinin içinde yer alan market arabasının bandı, tıpkı gerçekte olduğu gibi dönerek tüm ürünlerini kasaya ulaştırabiliyor.

Sahi, sen 10 saniyede kaç kez Cicibici diyebiliyordun?