ÜYELİK VE HESAP İŞLEMLERİ

Sipariş Oluştururken Üye Olmak Zorunda Mıyım?

Locopoco.com'da sipariş oluşturmak için üye olmanız gerekmemektedir.

Üye Olmanın Avantajı Nedir?

Locopoco.com'a üye olduğunuzda, özel indirimlerden ve kampanyalarımızdan yararlanabilir, sitemizdeki yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "Üye Kayıt" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Üye olmak için tıklayınız.

Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce "Üye Girişi" linkine tıklayarak giriş yapın, sonra sayfa başlarında isminizin yazdığı linke tıklayınız. Gerekli değişiklikleri yapıp kaydediniz.

Üye bilgilerinizi ve şifrenizi güncellemek için tıklayınız.

Adres bilgilerinizi güncellemek için tıklayınız.

Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, "Üye Girişi" sayfasında göreceğiniz "Şifremi Unuttum" linkine tıklayıp "Şifremi Sıfırla" butonuna basarak şifrenizin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda sistem sizin için yeni bir şifre belirleyecek ve üye olduğunuzda kaydetmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderecektir. Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Şifremin sıfırlanıp adresime gönderilmesini istiyorum.