Hakkımızda

Loco Poco Hakkımızda

Türkiye'nin en büyük ve en sevilen oyuncak sitesine hoş geldiniz!

Güçlü ve emin adımlarla yola çıktığımız ilk günden itibaren hep daha iyisini yapabileceğimize inandık ve bu hedefimizden hiç vazgeçmeden, yıllar içerisinde büyüyerek bu günlere geldik. Tüm Türkiye'ye hizmet veren internet mağazamız ve 4 büyük kentimizdeki 7 zincir mağazamız ile deyim yerindeyse oyuncağın ulaşmadığı hiçbir yer bırakmadık.

İnternet mağazamızda 8 ana kategoriye, 10 binden fazla ürün çeşidi sığdırdık. Tüm ürünlerimizi aynı gün kargoya teslim ederek en hızlı ve en güvenilir online oyuncak mağazası olmayı başardık. 10 binden fazla ürünü 8 ana kategoriye ayırarak internet mağazamızda hizmete sunduk. Aynı gün kargoya teslim ettiğiniz ürünleri en hızlı ve en güvenilir şekilde size ulaştırdık.

8 ana kategoride, 10 binden fazla ürünü satışa sunuyor ve internet mağazamız için oluşturduğumuz depomuzdan aynı gün içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Bu sayede Türkiye'nin en hızlı ve en güvenilir ürün gönderimi yapabilen online oyuncak mağazası olmayı başardık. Müşteri hizmetleri hattımız ve online destek servisimiz sayesinde tüm sorularınızı en kısa sürede yanıtlıyor, öneri ve taleplerinizi dikkate alarak 'Müşteri memnuniyeti'ni tüm ilkelerimizin üstünde tutuyoruz. Gün geçtikçe büyüyor, ürün çeşitliliğimizi artırıyor ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek için hep daha çok çalışıyoruz.

Loco Poco ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler…