İPTAL, İADE VE DEĞİŞİM

Siparişimi İptal Etmek İstiyorum, Nasıl Yapabilirim?

Siparişinizi oluşturduktan sonra iptal etmek istiyorsanız kargo çıkışınız yapılmadan önce müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşmanız gerekmektedir. İptal işlemi, teyidiniz alındıktan sonra tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Siparişim İptal Olduktan Sonra Ürün Bedelimi Ne Zaman Geri Alacağım?

Locopoco.com'da siparişiniz iptal edildiği anda tarafınıza bilgilendirme maili gönderilecek ve ücret iadeniz için işlem başlatılacaktır. Ödemenizin hesabınıza yansıması bankalara göre değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte ücret iadeniz en geç 10 iş günü içerisinde tamamlanacaktır.

Sipariş İptalinde Kargo Ücreti İade Edilir Mi?

Sipariş iptallerinde ürün çıkışı yapılmadığı için kargo ücreti de dahil olmak üzere tüm tutar tarafınıza iade edilecektir.

Ürünümü İade Etmek İstiyorum, Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Locopoco.com'dan aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için ürünün orijinal ambalajı açılmamış olmalı ve ürün hiçbir şekilde kullanılmamış olmalıdır. Bu koşullarda olmayan ürünler kesinlikle iade kabul edilmeyecektir. Ürün iadelerinizi fatura üzerinde bulunan adrese, faturası ile birlikte, Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak yapmanız gerekmektedir. Fatura arkasında bulunan, iade ile ilgili alan doldurulmalıdır. Faturası gönderilmeyen ürünler iade kabul edilemez.

Ürün İade Ederken Kargo Ücreti Ödeyecek Miyim?

Locopoco.com ürün iadelerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Ürün iadelerinizi karşı ödemeli olarak anlaşmalı firmamız olan Aras Kargo ile yapabilirsiniz. Aras Kargo dışında herhangi bir kargo firması ile ürün iadesi yaparsanız kargo bedeli tarafımızdan karşılanmayacaktır.

Ürün İademin Bedeli Tarafıma Ne Zaman ve Ne Şekilde Aktarılacak?

İade ürün bedeliniz, alışverişinizi ne şekilde yaptıysanız o şekilde tarafınıza ödenecektir. Taksitli alışverişler taksitli olarak, peşin alışverişler ise peşin olarak kartınıza yansıyacaktır. Banka havalesi ile yapılan siparişler aynı şekilde banka havalesi olarak iade edilecektir. Para iadesi bankanızın yoğunluğuna göre 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

Ürünümü Bir Başka Ürünle Değiştirmek İstiyorum, Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Locopoco.com'da ürün değişimi yapmanız için değiştirmek istediğiniz ürün bedelinin, elinizdeki ürünle aynı ya da daha yüksek fiyatta olması gerekmektedir. Aksi takdirde değişim işlemi yapılamamaktadır. Kostümlerde beden değişimi yapılabilmektedir. Locopoco.com'dan satın alınan ürünlerin Locopoco mağazalarından değişimi yapılamamaktadır. Değişim işlemini gerçekleştirmek için faturanın arkasında bulunan alana değişim yapmak istediğiniz ürünün bilgilerini yazmanız gerekmektedir. Değişim ürünleri faturası ile birlikte gönderilmelidir. Faturasız gönderilen ürünlerde herhangi bir değişim işlemi yapılamamaktadır.