Meccano Tuning Araçlar Sesli & Işıklı Rc (190 Parça)

MEC/868956

330,00 TL 149,50 TL
%55İndirimli
Yorum (0) | Yorum Yap

 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

Meccano Işık ve Müzik Sistemli Tuning Uzaktan kumandalı set ile birbirine somun ve cıvataile monte edilen metal parçaları birleştirerek birbirinden farklı modelleroluşturabilirsiniz. Müzik ve ışık sistemi özelliği bulunmaktadır. Bu uzaktan kumandalı Meccano arabasının ses efektlerini, yanıp dönen arka stoplarını, şasinin altında bulunan parlak neonlarını ve müzik çalarını çok seveceksiniz.(müzik çalar hip hop ve rock müzik çalmaktadır.)

Teknik Özellikler

- Aynı anda yanlızca 1 model inşa edilebilir.
- Karbon stil metalik boya ve full fonksiyon uzaktan kumandası bulunmaktadır.
- 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.
- Bu setle toplam 3 farklı model inşa edilebilir.
- 190 parçadan oluşmaktadır.

Kullanım kılavuzu


Tuning Serisi- Tuning, erkek çocukları için bir tutkudur. O, bir arabanın gövdesini, parçalarını ve gücünü değiştirerek görünümünü değiştirme sanatıdır. Bu tamamen arabanın dizaynı, estetiği ve özel çalışması ile ilgilidir.
- Uzaktan kumandalı Tuning serisinde, yarış araçlarına eğlenceli parçalar ekleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda şasileri, ışıklar, on-board müzik ve mp3 bağlantısı tek bir setin içerisinde..MeccanoMeccano markası 2 yaş ve üzerindeki çocuklara, etraflarındaki dünyayıanlamalarına yardımcı olacak oyuncaklar sunmaktadır. Bu klasik yapı oyuncaklarıgünün trendlerini her zaman takip etmektedir. Meccano adı 1907 yılındaLiverpool’da tescil edilmiş ve ilk fabrika o yıl kurulmuştur.

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 50 cm x 30 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler