Thomas ve Arkadaşları Thomas Oyuncak Figür

MB/10501

495,00 TL 19,90 TL
%96İndirimli
Yorum (0) | Yorum Yap

 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

Thomas and Friens’in eğlenceli dünyasına Mega Bloks inşa edilebilir Thomas figürü ile adım atın. Thomas lokomotif, dünyanın neredeyse en çok tanınan simalarından biridir.

Mega Bloks Thomas and Friends Thomas figürü ile Thomas and Friends’in kitap ve TV’deki en eğlenceli hikayelerini canlandırabilir, onunla birlikte maceradan maceraya koşabilirsiniz.

3 yaşından itibaren çocukların zevkle oynayacağı inşa edilebilir 5 parçalık Thomas ve Arkadaşları Thomas Oyuncak Figür’de,

    • İnşa edilebilir Thomas figürü

    • Dönebilen tekerlekler

bulunmaktadır.

Mega Bloks Thomas ve Arkadaşları Thomas Oyuncak Figür’ü diğer tüm Mega Bloks Thomas and Friends oyun setleri ile birleştirebilir, kendi Thomas and Friends evreninizi oluşurabilirsiniz.

 

&

 

Megabloks:

Megabrand (önceki adıyla Megabloks) dünyada yaklaşık 100 ülkede faaliyet gösteren bir oyuncak firmasıdır. Mega Bloks adı en popüler ürünleri olan, çocuklar için tasarlanmış yapı bloklarından gelmektedir. Çocukları ve aileleri yaratıcılığa teşvik eden, yenilikçi, iyi dizayn edilmiş, ekonomik ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Dünya çapında ileri gelen markalardan olan Mega Bloks, Rose Art, Magnext ve Board Dudes markaları Megabrand çatısı altındadır. Okul öncesi çocuklara yönelik oyun setleri; 5-12 yaş erkek çocukları için geliştirilmiş inşaat oyuncakları ve oyun setleri; kız çocukları için el becerilerini geliştiren aktivite setleri; aileler için oyun ve puzzle’lardan oluşan çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Magnext adını verdikleri yeni bir teknoloji sayesinde çocukların daha büyük, daha güçlü ve daha hızlı tasarımlar yaratmalarına olanak sağlamaktadırlar. Benzersiz şekilde yaratılmış parçalar daha detaylı ve büyütülebilen tasarımlar yapılmasına imkan tanıyor. Magnext’in birbirine kenetlenen manyetik parçaları daha güçlü yapılar dizayn etmeye destek veriyor. Üstelik Magnext; çocukların manyetik parçaları yutmasını engelleyen yeni nesil güvenlik standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Bu sebeple parçalar daha büyük üretilmekte ve ağzı kapalı plastik ambalajlarda muhafaza edilmektedir.

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 15 cm x 20,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler