Thomas ve Arkadaşları Percy Oyuncak Figür

MB/10502

43,90 TL 19,90 TL
%55İndirimli
Yorum (0) | Yorum Yap

1 saat 1 dakika 1 saniye İçinde kargoya verilecektir !

Thomasve Arkadaşları Percy Oyuncak Figür

Thomasand Friens’in eğlenceli dünyasına Mega Bloks inşa edilebilirPercy figürü ile adım atın.

Percy posta vagonunu çekmeyi veKuzey Batı Demiryolları’nda macera dolu geziler yapmayı çokseviyor.MegaBloks Thomas and Friends Percy figürü ile Thomas and Friends’inkitap ve TV’deki en eğlenceli hikayelerini canlandırabilir, onunlabirlikte maceradan maceraya koşabilirsiniz.

3yaşından itibaren çocukların zevkle oynayacağı inşa edilebilir5 parçalık Thomas ve ArkadaşlarıPercy Oyuncak Figür’de,

İnşa edilebilir Percy figürü

Gerçekten dönen tekerleklerbulunmaktadır.

MegaBloks Thomas ve Arkadaşları Percy OyuncakFigür’ü diğer tüm Mega Bloks Thomas andFriends oyun setleri ile birleştirebilir, kendi Thomas and Friendsevreninizi oluşurabilirsiniz.

align="justify"> 

Megabloks:

Megabrand (önceki adıyla Megabloks) dünyada yaklaşık 100 ülkede faaliyet gösteren bir oyuncak firmasıdır. Mega Bloks adı en popüler ürünleri olan, çocuklar için tasarlanmış yapı bloklarından gelmektedir. Çocukları ve aileleri yaratıcılığa teşvik eden, yenilikçi, iyi dizayn edilmiş, ekonomik ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Dünya çapında ileri gelen markalardan olan Mega Bloks, Rose Art, Magnext ve Board Dudes markaları Megabrand çatısı altındadır. Okul öncesi çocuklara yönelik oyun setleri; 5-12 yaş erkek çocukları için geliştirilmiş inşaat oyuncakları ve oyun setleri; kız çocukları için el becerilerini geliştiren aktivite setleri; aileler için oyun ve puzzle’lardan oluşan çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Magnext adını verdikleri yeni bir teknoloji sayesinde çocukların daha büyük, daha güçlü ve daha hızlı tasarımlar yaratmalarına olanak sağlamaktadırlar. Benzersiz şekilde yaratılmış parçalar daha detaylı ve büyütülebilen tasarımlar yapılmasına imkan tanıyor. Magnext’in birbirine kenetlenen manyetik parçaları daha güçlü yapılar dizayn etmeye destek veriyor. Üstelik Magnext; çocukların manyetik parçaları yutmasını engelleyen yeni nesil güvenlik standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Bu sebeple parçalar daha büyük üretilmekte ve ağzı kapalı plastik ambalajlarda muhafaza edilmektedir

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 15 cm x 20,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler