Sizinkiler Limon Peluş Oyuncak 30 cm

SİZ/20750

Yorum (0) | Yorum Yap


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

 

Ustakarikatürist Salih Memecan’ın çizdiği Sizinkiler karikatürlerininsevimli karakterlerine artık çok daha yakın olabileceksiniz. Heryaştan hayranı olan Sizinkiler, peluş figür oyuncakları ilesanki çizgi romandan fırlamış kadar canlı duruyorlar.

Sizinkilerkarikatürlerinin çok bilmiş Limon’u, 30 cm’lik yumuşacık dolgumalzemeli ve velboa kumaştan üretilen figür oyuncağı ile onusevenlerle en güzel anları paylaşmak için can atıyor.

SizinkilerLimon bez bebeğin yüz mimikleri nakışla işlenmiş, fiyongu oyuncağa isedikili vaziyettedir. Bu sayede Limon ile oynamak küçük yaştakiçocuklar için tehlike taşımamaktadır.

 Limonkarakterinin detaylı hatlarına sahip olan bu oyuncağı makinedeyıkamanız önerilmez. Aksi halde karakterin yapısında deformasyonoluşabilir. Oyuncağı yüzeyden temizlemeniz önerilir.

SizinkilerLimon 30cm’lik peluş oyuncak, lisanslı Sizinkiler ürünü olupAvrupa norm ve standartlarına uygun olarak üretildiğini gösterenCE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemliözelliklerden biri kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsızve güvenli olmasıdır. Sizinkiler ürünlerini satın alırkenüzerinde bez etiket ve bandrol olmasına dikkat ediniz.

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 15 cm x 15 cm x 30 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.