Sizinkiler Çıt Çıt Peluş Oyuncak 35 cm

SİZ/20752

Yorum (0) | Yorum Yap


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

 

Ustakarikatürist Salih Memecan’ın çizdiği Sizinkiler karikatürlerininsevimli karakterlerine artık çok daha yakın olabileceksiniz. Heryaştan hayranı olan Sizinkiler, peluş figür oyuncakları ilesanki çizgi romandan fırlamış kadar canlı duruyorlar.

Sizinkilerkarikatürlerinin hamarat anne Çıtçıt’ı 35 cm’lik yumuşacıkdolgu malzemeli ve velboa kumaştan üretilen figür oyuncağı ileonu sevenlerle en güzel anları paylaşmak için can atıyor.

SizinkilerÇıtçıt bez bebeğin yüz mimikleri nakışla işlenmiş, ibiğiise oyuncağa dikili vaziyettedir. Bu sayede Çıtçıt ile oynamakküçük yaştaki çocuklar için tehlike taşımamaktadır.

Çıtçıtkarakterinin detaylı hatlarına sahip olan bu oyuncağı makinedeyıkamanız önerilmez. Aksi halde karakterin yapısında deformasyonoluşabilir. Oyuncağı yüzeyden temizlemeniz önerilir.

SizinkilerÇıtçıt 35 cm’lik peluş oyuncak, lisanslı Sizinkiler ürünüolup Avrupa norm ve standartlarına uygun olarak üretildiğinigösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıranen önemli özelliklerden biri kullanılan boya maddelerinin tamamenzararsız ve güvenli olmasıdır. Sizinkiler ürünleri satınalırken üzerinde bez etiket ve bandrol olmasına dikkat ediniz.

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 19 cm x 15 cm x 35 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.