Sizinkiler Babişko Peluş Oyuncak 35 cm

SİZ/20753

44,90 TL
Yorum (0) | Yorum Yap

 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

   Usta karikatürist Salih Memecan’ın çizdiği Sizinkilerkarikatürlerinin sevimli karakterlerine artık çok daha yakınolabileceksiniz. Her yaştan hayranı olan Sizinkiler, peluş figüroyuncakları ile sanki çizgi romandan fırlamış kadar canlıduruyorlar.

   Sizinkiler karikatürlerinin biricik Babişkosu 35 cm’lik yumuşacıkdolgu malzemeli ve velboa kumaştan üretilen figür oyuncağı ileonu sevenlerle en güzel anları paylaşmak için can atıyor.

   Sizinkiler Babişko bez bebeğin yüz mimikleri nakışla işlenmiş,ibiği ise oyuncağa dikili vaziyettedir. Bu sayede Babişko oyuncakile oynamak küçük yaştaki çocuklar için tehlike taşımamaktadır.

   Babişko karakterinin detaylı hatlarına sahip olan bu oyuncağımakinede yıkamanız önerilmez. Aksi halde karakterin yapısındadeformasyon oluşabilir. Babişko oyuncağı yüzeyden temizlemenizönerilir.

   Sizinkiler Babişko 35 cm’lik peluş oyuncak, lisanslı Sizinkilerürünü olup Avrupa norm ve standartlarına uygun olaraküretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünüsahtelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri kullanılan boyamaddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır. Sizinkilerürünleri satın alırken üzerinde bez etiket ve bandrol olmasınadikkat ediniz.

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 19 cm x 15 cm x 35 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler