Şirinler Uykucu Şirin Mini Oyun Seti

MB/10703

Yorum (0) | Yorum Yap


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

 

ŞirinlerUykucu ŞirinOyun Seti ile çocuklarınıza Miskin Şirin’in sevimli dünyasınınkapılarını aralayın!

18parçadan inşa edilebilen UykucuŞirinOyun Seti ile Uykucu Şirin’i Şirinler Köyü’nde sakin bir yürüyüşeçıkardıktan sonra hamakta sallayıp uyutabilecek olan çocuklarkurguladıkları birbirinden neşeli Şirinler oyunları ile hemhayal güçlerini hem de el becerilerini geliştirebilecekler.

4yaşından itibaren bütün şirinseverlerin keyifle oynayacağıMega Bloks Uykucu Şirin Oyun Seti’ne Uykucu Şirin figürüdahildir.

 

Şirinler: Şirinler, Belçikalı çizer Pierre Culliford’ un oluşturduğu çizgi roman ve animasyon dizinin ortak ismidir. 1958’ de Şirinler ilk olarak çizgi roman olarak ortaya çıktı. 1981 yılında televizyonda gösterime sunulmaya başlayan Şirinler, kısa zamanda en çok sevilen çizgi film karakterleri arasına girmeyi başardı. Şirin Baba: Şirinler Köyü’nde önderlik vasfını üstlenir. Beyaz sakalı ve kırmız ıkıyafetinin olması, onu diğer Şirinler’den fiziksel olarak ayırıcı özelliğidir. Şirinler’in çözemeyecekleri sorunlar karşısında Şirin Baba, büyü ve iksir yapımındaki mahareti ve kıvrak zekasıyla çözüm giderici bir rol üstlenir. Terzi Şirin: Boynundan mezureyi, elinden iğneyi hiç bırakmayan Terzi Şirin, Şirinler Köyü’ndeki bütün şirinlerin kıyafetlerini diker ya da onarımlarını yapar.

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 11,5 cm x 17 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler