Şirinler Somurtkan Şirin ve Vexy Şirin İkili Figür

JK/53965-1

Yorum (0) | Yorum Yap


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

   “Eğer iyi bir çocuk olursanız, belki Şirinler’i bile görebilirsiniz.”

   Şirinler çizgi filminin başlangıç sloganını hatırlamayanımız yoktur. Size bir sürprizimiz var! Artık Şirinler’i görebilirsiniz! Yarım asırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunan Şirinler, pvc figürleri ile hep yanıbaşımızda!

   Şirinler 2 filmine özel olarak tasarlanan 6 cm boyundaki Somurtkan Şirin ve Vexy figürleri, çocuklar için biricik oyun arkadaşı, yetişkinler için ise sevimli bir koleksiyon parçası olacak.. Hem de çocukluktan kalma hatıralarını canlandıran!

   Kolları ve ayakları hareket edebilen Şirinler Somurtkan Şirin ve Vexy figürleri, 4 yaşından itibaren her yaştan Şirin severi cezbedecek.

   Sağlığa zararsız PVC maddeden üretilmiş olan Smurfs Somurtkan Şirin ve Vexy figürleri, dünyaca ünlü Jakks Pacific marka ve orijinal Şirinler lisanslıdır. Jakks Pacific güvencesiyle Şirinler Somurtkan Şirin ve Vexy figürleri, uzun süre rengini ve formunu kaybetmeden Şirinler koleksiyonunuzda varlığını sürdürebilir. Elbette aynı şekilde çocukların oyunlarında da!

   Şirinler Somurtkan Şirin ve Vexy figürlerini, diğer Smurf figürleri ile birleştirerek kendinize hayran kalınası bir Şirinler koleksiyonu oluşturabilir, yaşadığınız mekanları “Şirinleyebilirsiniz”.

 

 

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 12,5 cm x 16,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler