Şirinler Somurtkan Şirin Figür Oyuncak 6 cm

JK/53943-1

23,90 TL
Yorum (0) | Yorum Yap

1 saat 1 dakika 1 saniye İçinde kargoya verilecektir !

   “Eğer iyi bir çocukolursanız, belkiŞirinler’ibile görebilirsiniz.”

   Şirinlerçizgi filminin başlangıç sloganını hatırlamayanımız yoktur.Size bir sürprizimiz var! Artık Şirinler’i görebilirsiniz! Yarımasırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunanŞirinler, pvc figürleri ile hep yanıbaşımızda!

   Şirinler2 filmine özel olarak tasarlanan 6 cm boyundaki Somurtkan Şirinfigürü, çocukları için biricik oyun arkadaşı, yetişkinleriiçin ise sevimli bir koleksiyon parçası olacak. Hem de çocukluktankalma hatıralarını canlandıran.

   Kollarıve ayakları hareket edebilen Somurtkan Şirin figürü, 4 yaşındanitibaren her yaştan Şirin severi cezbedecek. Sağlığazararsız PVC maddeden üretilmiş olan Smurfs Somurtkan Şirinfigürü, dünyaca ünlü Jakks Pacific marka ve orijinal Şirinlerlisanslıdır. Jakks Pacific güvencesiyle, Somurtkan Şirin figürü uzun süre renginive formunu kaybetmeden Şirinler koleksiyonunuzda varlığınısürdürebilir. Elbette aynı şekilde çocukların oyunlarında da!

   ŞirinlerSomurtkan Şirin figürünü, diğer Smurf figürleri ilebirleştirerek kendinize hayran kalınası bir Şirinler koleksiyonuoluşturabilir, yaşadığınız mekanları “Şirinleyebilirsiniz!”

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5,5 cm x 10 cm x 16,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler