Şirinler Şirine ve Müzisyen Şirin İkili Figür

JK/56018-4

37,90 TL
Yorum (0) | Yorum Yap

 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

 

   “Eğer iyi bir çocukolursanız,belki Şirinler’ibile görebilirsiniz.”

   Şirinlerçizgi filminin başlangıç sloganını hatırlamayanımız yoktur.Size bir sürprizimiz var! Artık Şirinler’i görebilirsiniz! Yarımasırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunanŞirinler, pvc figürleri ile hep yanıbaşımızda!

   6 cmboyundaki Şirine veMüzisyen Şirinfigürleri, çocuklar için biricik oyun arkadaşı, yetişkinleriçin ise sevimli bir koleksiyon parçası olacak.. Hem deçocukluktan kalma hatıralarını canlandıran!

   Şirinler Şirine ve MüzisyenŞirin figürleri, 4yaşından itibaren her yaştan Şirin severi cezbedecek. Sağlığazararsız PVC maddeden üretilmiş olan Smurfs Şirine ve MüzisyenŞirin figürleri, dünyaca ünlü Jakks Pacific marka ve orijinalŞirinler lisanslıdır. Bu sayede Şirinler Şirine ve Müzisyen Şirinfigürleri, uzun süre rengini ve formunu kaybetmeden Şirinlerkoleksiyonunuzda varlığını sürdürebilir. Elbette aynı şekildeçocukların oyunlarında da!

   Şirinler Şirine ve Müzisyen Şirin figürlerini, diğer Smurf figürleriile birleştirerek kendinize hayran kalınası bir Şirinlerkoleksiyonu oluşturabilir, yaşadığınız mekanları“Şirinleyebilirsiniz”.

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3,5 cm x 12 cm x 12,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler