Şirinler Şirine Karakter Figür Oyuncak 6 cm

JK/53943-2

23,90 TL
Yorum (0) | Yorum Yap

1 saat 1 dakika 1 saniye İçinde kargoya verilecektir !

   “Eğer iyi bir çocukolursanız,belki Şirinler’ibile görebilirsiniz.”

   Şirinlerçizgi filminin başlangıç sloganını hatırlamayanımız yoktur.Size bir sürprizimiz var! Artık Şirinler’i görebilirsiniz! Yarımasırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunanŞirinler, pvc figürleri ile hep yanıbaşımızda!

   Şirinler2 filmine özel olarak tasarlanan 6cm boyundaki Şirine figürü,çocukları için biricik oyun arkadaşı, yetişkinleri için isesevimli bir koleksiyon parçası olacak. Hem de çocukluktan kalmahatıralarını canlandıran.

   Kollarıve ayakları hareket edebilen Şirine figürü, 4 yaşından itibarenher yaştan Şirin severi cezbedecek. Sağlığazararsız PVC maddeden üretilmiş olan Smurfs Şirine figürü,dünyaca ünlü Jakks Pacific marka ve orijinal Şirinlerlisanslıdır. Jakks Pacific güvencesiyle, Şirine figürü uzun süre rengini veformunu kaybetmeden Şirinler koleksiyonunuzda varlığınısürdürebilir. Elbette aynı şekilde çocukların oyunlarında da!

   ŞirinlerŞirine figürünü, diğer Smurf figürleri ile birleştirerekkendinize hayran kalınası bir Şirinler koleksiyonu oluşturabilir,yaşadığınız mekanları “Şirinleyebilirsiniz”

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5,5 cm x 10 cm x 16,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler