Şirinler Şirin ve Şakacı Şirin İkili Figür

JK/49607-3

37,90 TL
Yorum (0) | Yorum Yap

1 saat 1 dakika 1 saniye İçinde kargoya verilecektir !

   “Eğer iyi bir çocukolursanız,belki Şirinler’ibile görebilirsiniz.”

 

   Şirinlerçizgi filminin başlangıç sloganını hatırlamayanımız yoktur.Size bir sürprizimiz var! Artık Şirinler’i görebilirsiniz! Yarımasırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunanŞirinler, pvc figürleri ile hep yanıbaşımızda!

    6 cmboyundaki Şirin veŞakacı Şirinfigürleri, çocuklar için biricik oyun arkadaşı, yetişkinleriçin ise sevimli bir koleksiyon parçası olacak.. Hem deçocukluktan kalma hatıralarını canlandıran!

   ŞirinlerŞirin ve ŞakacıŞirin figürleri, 4yaşından itibaren her yaştan Şirin severi cezbedecek. Sağlığazararsız PVC maddeden üretilmiş olan Smurfs Şirinve Şakacı Şirinfigürleri, dünyaca ünlü Jakks Pacific marka ve orijinal Şirinlerlisanslıdır. Jakks Pacific güvencesiyle Şirinler Şirinve Şakacı Şirinfigürleri, uzun süre rengini ve formunu kaybetmeden Şirinlerkoleksiyonunuzda varlığını sürdürebilir. Elbette aynı şekildeçocukların oyunlarında da!

   ŞirinlerŞirin ve ŞakacıŞirin figürlerini,diğer Smurf figürleri ile birleştirerek kendinize hayran kalınasıbir Şirinler koleksiyonu oluşturabilir, yaşadığınız mekanları“Şirinleyebilirsiniz”.

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3,5 cm x 12 cm x 12,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler