Şirinler Şirin Peluş Oyuncak 90 cm Lisanslı

ŞRN/20656

311,99 TL 249,99 TL
%20İndirimli
Yorum (0) | Yorum Yap

1 saat 1 dakika 1 saniye İçinde kargoya verilecektir !

Müjde! Şirinler artık her zaman yanı başımızda olacak.

İster yatağımızın kenarında ister oturma odamızın en güzel köşesinde...

Kısacası, arık Şirinler’i görmek vakti geldi!

Yarım yüz yılı aşkın süredir hem çocukların hem de yetişkinlerin büyük bir hayranlıkla izlediği Şirinler, geçtiğimiz yıllarda vizyona giren sinema filmi ile tüm dünyadaki Smurfs aşkını yeniden alevlendirdi. İkinci animasyon filmiyle bu aşkı devam ettiren Şirinler, peluş oyuncakları ile hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap ediyor.

Tam 90 cm boyundaki Şirinler peluş oyuncak figür, orijinal ve lisanslı Smurfs ürünü olup Avrupa norm ve standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir.

Kaliteli peluş malzemeden üretilen Şirinler peluş figür, içi yumuşacık ve sağlıklı dolgu malzemesiyle doldurulmuştur. Bu sayede Şirin figürün formu kolay kolay bozulmazken, alerjik bir duruma da sebebiyet vermez.

Smurfs karakterinin detaylı hatlarına sahip olan oyuncak figürün çamaşır makinesinde yıkanması önerilmez. Ürünü temizlemek için yüzeyini nemli bez ile silmek yeterlidir. Şirinler peluş figürün üzerinde kopabilecek ya da çocukların yutabileceği düğme vs. gibi herhangi küçük bir madde bulunmadığından, çocuklarınız Smurfs oyuncak figür ile güvenle oynayabilirler.

Şirin karakterinin gözleri ve ağzı da nakışla işlenmiştir.

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 50 cm x 35 cm x 90 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.