Şirinler Şirin Baba ve Hackus Şirin İkili Figür

JK/53965-4

Yorum (0) | Yorum Yap


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

  

   “Eğeriyi bir çocukolursanız,belki Şirinler’ibile görebilirsiniz.”

   Şirinlerçizgi filminin başlangıç sloganını hatırlamayanımız yoktur.Size bir sürprizimiz var! Artık Şirinler’i görebilirsiniz! Yarımasırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunanŞirinler, pvc figürleri ile hep yanıbaşımızda!

   Şirinler2 filmine özel olarak tasarlanan 6 cm boyundaki Hackus Şirin veŞirin Baba figürleri, çocuklar için biricik oyun arkadaşı,yetişkinler için ise sevimli bir koleksiyon parçası olacak.. Hemde çocukluktan kalma hatıralarını canlandıran!

   Kollarıve ayakları hareket edebilen Şirinler HackusŞirin ve Şirin Baba figürleri, 4 yaşından itibaren her yaştanŞirin severi cezbedecek. Sağlığazararsız PVC maddeden üretilmiş olan Smurfs HackusŞirin ve Şirin Babafigürleri, dünyaca ünlü Jakks Pacific marka ve orijinal Şirinlerlisanslıdır. Jakks Pacific güvencesiyle Şirinler HackusŞirin ve Şirin Baba figürleri, uzun süre rengini ve formunukaybetmeden Şirinler koleksiyonunuzda varlığını sürdürebilir.Elbette aynı şekilde çocukların oyunlarında da!

   ŞirinlerHackus Şirinve Şirin Baba figürlerini, diğer Smurf figürleri ilebirleştirerek kendinize hayran kalınası bir Şirinler koleksiyonuoluşturabilir, yaşadığınız mekanları “Şirinleyebilirsiniz”.

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 12,5 cm x 16,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler