Şirinler Şirin Baba ve Güçlü Şirin İkili Figür

JK/56018-3

37,90 TL
Yorum (0) | Yorum Yap

1 saat 1 dakika 1 saniye İçinde kargoya verilecektir !

 

   “Eğer iyi bir çocukolursanız,belki Şirinler’ibile görebilirsiniz.”

   Şirinlerçizgi filminin başlangıç sloganını hatırlamayanımız yoktur.Size bir sürprizimiz var! Artık Şirinler’i görebilirsiniz! Yarımasırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunanŞirinler, pvc figürleri ile hep yanıbaşımızda!

   6 cmboyundaki Şirin Baba ve Güçlü Şirin figürleri, çocuklar içinbiricik oyun arkadaşı, yetişkinler için ise sevimli birkoleksiyon parçası olacak.. Hem de çocukluktan kalma hatıralarınıcanlandıran!

   ŞirinlerŞirin Baba ve Güçlü Şirin figürleri, 4 yaşından itibaren heryaştan Şirin severi cezbedecek. Sağlığazararsız PVC maddeden üretilmiş olan Smurfs Şirin Baba ve GüçlüŞirin figürleri, dünyaca ünlü Jakks Pacific marka ve orijinalŞirinler lisanslıdır. Jakks Pacific güvencesiyle Şirinler Şirin Baba ve GüçlüŞirin figürleri, uzun süre rengini ve formunu kaybetmeden Şirinlerkoleksiyonunuzda varlığını sürdürebilir. Elbette aynı şekildeçocukların oyunlarında da!

   ŞirinlerŞirin Baba ve Güçlü Şirin figürlerini, diğer Smurf figürleriile birleştirerek kendinize hayran kalınası bir Şirinlerkoleksiyonu oluşturabilir, yaşadığınız mekanları“Şirinleyebilirsiniz”.

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3,5 cm x 12 cm x 12,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler