Şirinler Sakar Şirin ve Şirine İkili Figür

JK/53965-2

Yorum (0) | Yorum Yap


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

 

 

   “Eğeriyi bir çocukolursanız,belki Şirinler’ibile görebilirsiniz.”

   Şirinlerçizgi filminin başlangıç sloganını hatırlamayanımız yoktur.Size bir sürprizimiz var! Artık Şirinler’i görebilirsiniz! Yarımasırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunanŞirinler, pvc figürleri ile hep yanıbaşımızda!

   Şirinler2 filmine özel olarak tasarlanan 6 cm boyundaki Sakar Şirin veŞirine figürleri, çocuklar için biricik oyun arkadaşı,yetişkinler için ise sevimli bir koleksiyon parçası olacak.. Hemde çocukluktan kalma hatıralarını canlandıran!

   Kollarıve ayakları hareket edebilen Şirinler Sakar Şirin ve Şirinefigürleri, 4 yaşından itibaren her yaştan Şirin severicezbedecek. Sağlığazararsız PVC maddeden üretilmiş olan Smurfs Sakar Şirin ve Şirinefigürleri, dünyaca ünlü Jakks Pacific marka ve orijinal Şirinlerlisanslıdır. Jakks Pacific güvencesiyle, Şirinler Sakar Şirin ve Şirine figürleri,uzun süre rengini ve formunu kaybetmeden Şirinler koleksiyonunuzdavarlığını sürdürebilir. Elbette aynı şekilde çocuklarınoyunlarında da!

   ŞirinlerSakar Şirin ve Şirine figürlerini, diğer Smurf figürleri ilebirleştirerek kendinize hayran kalınası bir Şirinler koleksiyonuoluşturabilir, yaşadığınız mekanları “Şirinleyebilirsiniz!”.

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 12,5 cm x 16,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler