Şirinler Sakar Şirin ve Futbolcu Şirine İkili Figür

JK/49607-1

37,90 TL
Yorum (0) | Yorum Yap

1 saat 1 dakika 1 saniye İçinde kargoya verilecektir !

   “Eğer iyi bir çocukolursanız,belki Şirinler’ibile görebilirsiniz.”

   Şirinlerçizgi filminin başlangıç sloganını hatırlamayanımız yoktur.Size bir sürprizimiz var! Artık Şirinler’i görebilirsiniz! Yarımasırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunanŞirinler, pvc figürleri ile hep yanıbaşımızda!

   6 cmboyundaki Sakar Şirinve Futbolcu Şirinefigürleri, çocuklar için biricik oyun arkadaşı, yetişkinleriçin ise sevimli bir koleksiyon parçası olacak.. Hem deçocukluktan kalma hatıralarını canlandıran!

   ŞirinlerSakar Şirin veFutbolcu Şirine figürleri, 4 yaşından itibaren her yaştan Şirin severicezbedecek. Sağlığazararsız PVC maddeden üretilmiş olan Smurfs SakarŞirin ve Futbolcu Şirinefigürleri, dünyaca ünlü Jakks Pacific marka ve orijinal Şirinlerlisanslıdır. Jakks Pacific güvencesiyle Şirinler SakarŞirin ve Futbolcu Şirine figürleri, uzun süre rengini ve formunu kaybetmeden Şirinlerkoleksiyonunuzda varlığını sürdürebilir. Elbette aynı şekildeçocukların oyunlarında da!

   ŞirinlerSakar Şirin veFutbolcu Şirinefigürlerini, diğer Smurf figürleri ile birleştirerek kendinizehayran kalınası bir Şirinler koleksiyonu oluşturabilir,yaşadığınız mekanları “Şirinleyebilirsiniz”.

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3,5 cm x 12 cm x 12,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler