Şirinler Ressam Şirin ve Şirine İkili Figür

JK/53965-3

Yorum (0) | Yorum Yap


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

“Eğer iyi bir çocukolursanız,belki Şirinler’ibile görebilirsiniz.”

 

   Şirinlerçizgi filminin başlangıç sloganını hatırlamayanımız yoktur.Size bir sürprizimiz var! Artık Şirinler’i görebilirsiniz! Yarımasırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunanŞirinler, pvc figürleri ile hep yanıbaşımızda!

 

   Şirinler2 filmine özel olarak tasarlanan 6 cm boyundaki Ressam Şirin veŞirine figürleri, çocuklar için biricik oyun arkadaşı,yetişkinler için ise sevimli bir koleksiyon parçası olacak.. Hemde çocukluktan kalma hatıralarını canlandıran!

 

      Şirinler Ressam Şirin ve Şirinefigürleri, 4 yaşından itibaren her yaştan Şirin severicezbedecek. Sağlığazararsız PVC maddeden üretilmiş olan Smurfs Ressam Şirin veŞirine figürleri, dünyaca ünlü Jakks Pacific marka ve orijinalŞirinler lisanslıdır. Jakks Pacific güvencesiyle Şirinler Ressam Şirin ve Şirinefigürleri, uzun süre rengini ve formunu kaybetmeden Şirinlerkoleksiyonunuzda varlığını sürdürebilir. Elbette aynı şekildeçocukların oyunlarında da!

 

   ŞirinlerRessam Şirin ve Şirine figürlerini, diğer Smurf figürleri ilebirleştirerek kendinize hayran kalınası bir Şirinler koleksiyonuoluşturabilir, yaşadığınız mekanları “Şirinleyebilirsiniz”.

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 12,5 cm x 16,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler