Şirinler Obur Şirin ve Aşçı Şirin İkili Figür

JK/49607-4

37,90 TL
Yorum (0) | Yorum Yap

1 saat 1 dakika 1 saniye İçinde kargoya verilecektir !

      “Eğer iyi bir çocukolursanız,belki Şirinler’ibile görebilirsiniz.”

      Şirinlerçizgi filminin başlangıç sloganını hatırlamayanımız yoktur.Size bir sürprizimiz var! Artık Şirinler’i görebilirsiniz! Yarımasırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunanŞirinler, pvc figürleri ile hep yanıbaşımızda!

      6 cmboyundaki Obur Şirinve Aşçı Şirinfigürleri, çocuklar için biricik oyun arkadaşı, yetişkinleriçin ise sevimli bir koleksiyon parçası olacak.. Hem deçocukluktan kalma hatıralarını canlandıran!

      ŞirinlerObur Şirin ve AşçıŞirin figürleri, 4yaşından itibaren her yaştan Şirin severi cezbedecek. Sağlığazararsız PVC maddeden üretilmiş olan Smurfs OburŞirin ve Aşçı Şirinfigürleri, dünyaca ünlü Jakks Pacific marka ve orijinal Şirinlerlisanslıdır. Jakks Pacific güvencesiyle Şirinler OburŞirin ve Aşçı Şirinfigürleri, uzun süre rengini ve formunu kaybetmeden Şirinlerkoleksiyonunuzda varlığını sürdürebilir. Elbette aynı şekildeçocukların oyunlarında da!

      ŞirinlerObur Şirin ve AşçıŞirin figürlerini,diğer Smurf figürleri ile birleştirerek kendinize hayran kalınasıbir Şirinler koleksiyonu oluşturabilir, yaşadığınız mekanları“Şirinleyebilirsiniz”.

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3,5 cm x 12 cm x 12,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler