Şirinler Kukla Şirin ve Usta Şirin İkili Figür

JK/56018-2

37,90 TL
Yorum (0) | Yorum Yap

1 saat 1 dakika 1 saniye İçinde kargoya verilecektir !

 

   “Eğer iyi bir çocukolursanız,belki Şirinler’ibile görebilirsiniz.”

   Şirinlerçizgi filminin başlangıç sloganını hatırlamayanımız yoktur.Size bir sürprizimiz var! Artık Şirinler’i görebilirsiniz! Yarımasırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunanŞirinler, pvc figürleri ile hep yanıbaşımızda!

   6 cmboyundaki ŞirinlerKukla Şirin ve Usta Şirin figürleri, çocuklar için biricik oyun arkadaşı, yetişkinleriçin ise sevimli bir koleksiyon parçası olacak.. Hem deçocukluktan kalma hatıralarını canlandıran!

   Şirinler Kukla Şirinve Usta Şirin figürleri, 4 yaşından itibaren her yaştan Şirin severicezbedecek. Sağlığazararsız PVC maddeden üretilmiş olan Smurfs Şirinler Kukla Şirinve Usta Şirin figürleri, dünyaca ünlü Jakks Pacific marka veorijinal Şirinler lisanslıdır. Jakks Pacific güvencesiyle Şirinler Şirinler KuklaŞirin ve Usta Şirinfigürleri, uzun süre rengini ve formunu kaybetmeden Şirinlerkoleksiyonunuzda varlığını sürdürebilir. Elbette aynı şekildeçocukların oyunlarında da!

   ŞirinlerŞirinler Kukla Şirinve Usta Şirinfigürlerini, diğer Smurf figürleri ile birleştirerek kendinizehayran kalınası bir Şirinler koleksiyonu oluşturabilir,yaşadığınız mekanları “Şirinleyebilirsiniz”.

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3,5 cm x 12 cm x 12,5 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler