Playskool İlk Arabam

PSL/05545

Yorum (0) | Yorum Yap


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

İşte bebekler için tasarlanmış iki farklı işlevde oyuncak. Hem bebeğinizin ayakta kalmasını ve dengede durabilmesini sağlayan bir yürüteç hem de üzerine oturup hareket ettirebileceği bir araba. İlk adımları ve dengede durma çabalarını yürümeye dönüştürebileceği Playskool İlk Arabam’ın yürüteç modunda tekerlekler her yöne dönebildiğinden devrilmesi neredeyse imkansız.

Üstelik yürümeye alışmasından sonra kenara atılacak bir oyuncak değil. Çünkü güvenlik kilidi sayesinde yalnızca bir yetişkin tarafından, arabaya dönştürülebiliyor. Ve çocuğunuz bacaklarıyla zeminden destek alarak arabasını hareket ettirebiliyor. Tutacak yerleri kolay kavranabilir şekilde tasarlanmış olduğundan da Playskool İlk Arabam ile oynamak bebekler için eğlenceli olduğu kadar çok da güvenli.

Playskool İlk Arabam, 9 aylıktan itibaren bebeklerin dengede durabilme, adım atma ve yürüme becerilerini güvenle geliştirmelerini sağlarken el ve bacak kaslarını da sağlıklı bir şekilde çalıştırır.

Canalıcı renklerle tasarlanmış Playskool İlk Arabam ile yürümeyi öğrenmek bebeğiniz için hem güven verici hem de eğlenceli.