My Little Pony Gökkuşağı Çocuk Kostüm 3-4 Yaş

RUB/881840-S

349,49 TL 279,99 TL
%20İndirimli
Yorum (0) | Yorum Yap

1 saat 1 dakika 1 saniye İçinde kargoya verilecektir !

My Little Pony’nin Equestria adındaki son derece büyülü bir yerde yaşadıklarını biliyor muydun?

  • Tüm çocukların çok sevdiği küçük ve sevimli minik Midilliler, Equestria’da şarkılar söyler, oyunlar oynar ve barış içinde yaşarlar. Ancak şehirdeki cadılar, goblinler ve hatta troller gibi yaratıklardan kendilerini korumak zorundadırlar. Bunun için de element güçlerini kullanırlar.
  • Sen de bu serüven dolu yolculukta, bu sevimli varlıklara dâhil olmak istiyorsan My Little Pony Gökkuşağı Çocuk Kostümü ’nü sen de çok seveceksin! Rainbow Dash’ın resminin baskısı olan kostüm, tülden yapılmış eteği ve sırtındaki kelebeği ile çok sevimli görünüyor.
  • Sağlığa tamamen zararsız malzemeden üretilen My Little Pony Gökkuşağı Çocuk Kostümü, 3-4 yaş aralığındaki çocuklar için uygundur. Kostümün içinde bir de My Little Pony’nin renkli saçları yer alıyor.
* Kostümün ölçüleri ile kostümü alacağınız kişinin ölçülerinin uygunluğuna dikkat ediniz!Kostüm Boyu: 56 cmBel Ölçüsü: 50 cm Lisans: Rubies orijinal lisanslı ürünüdür. Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.