Mega Bloks Chuggington Jet-Pack Adventure 103 Parça

MB/96629

329,50 TL 229,50 TL
%30İndirimli
Yorum (0) | Yorum Yap

1 saat 1 dakika 1 saniye İçinde kargoya verilecektir !

         Maceradolu bir sürü oyun için işte Mega Bloks Chuggington Jet-PackAdventure Oyun Seti!

         İnşaet, boz, yeniden yap. Bu heyecanı sonsuza dek yaşayabilirsin!

         Saat kulesi vekatlı köprü arasına raylarını döşe, Action Chugger ve Wilsonile neşe dolu yarışlar düzenle. Unutma, Mega Bloks ChuggingtonJet-Pack Adventure Oyun Seti ile macera asla bitmeyecek! Öyle kifarklı biçimlerde döşeyeceğin raylarda heyecanlı yarışlaryapacak olan Action Chugger ve Wilson, sen istersen bir teleferiğedönüşerek gök yüzünde yol almaya devam ediyorlar!

         103 Mega Bloksparçasından meydana gelen Mega Bloks Chuggington Jet-PackAdventure , kolay inşa edilebilir tasarımı sayesinde 3 yaşındanitibaren Chuggington hayranı Mega Bloks severlerin keyifle vegüvenle oynayacağı bir oyun setidir.

         Çocuklar, Mega BloksChuggington Jet-Pack Adventure Oyun Seti ile oynarken el becerilerinive hayal güçlerini sevdikleri karakterlerin neşe dolu oyunlarıylageliştirmenin tadına varacak.

         Mega BloksChuggington Jet-Pack Adventure Oyun Seti’ne Action Chugger, Wilson veVee karakterleri dahildir. Üstelik Action Chugger ve Wilsonkarakterlerinin ağızları, rayların üzerinde giderken hareketeder.Tıpkı birbirleriyle konur gibi!

 

 

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 37 cm x 55 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler