Meccano Tuning Araçlar Sesli & Işıklı Rc (368 Parça)

MEC/868950

330,00 TL
Yorum (0) | Yorum Yap

1 saat 1 dakika 1 saniye İçinde kargoya verilecektir !

Meccano Tuning Uzaktan kumandalı set ile birbirine somun ve cıvataile monte edilen metal parçaları birleştirerek birbirinden farklı modelleroluşturabilirsiniz. Müzik, ses ve çeşitli ışık özellikleri, parlak neon, gerçek alt şasi ışıkları, yanıp sönen fiber optik ön ve arka farlar, gıcır gıcır lastikler  ve kükreyen motor ses efekti.. Rock ve Hiphop müzik player içermektedir.

Teknik Özellikler- Aynı anda yanlızca 1 model inşa edilebilir.
- 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.
- Bu setle toplam 3 farklı model inşa edilebilir.
- 368 parçadan oluşmaktadır.


Tuning Serisi- Tuning, erkek çocukları için bir tutkudur. O, bir arabanın gövdesini, parçalarını ve gücünü değiştirerek görünümünü değiştirme sanatıdır. Bu tamamen arabanın dizaynı, estetiği ve özel çalışması ile ilgilidir.
- Uzaktan kumandalı Tuning serisinde, yarış araçlarına eğlenceli parçalar ekleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda şasileri, ışıklar, on-board müzik ve mp3 bağlantısı tek bir setin içerisinde..MeccanoMeccano markası 2 yaş ve üzerindeki çocuklara, etraflarındaki dünyayıanlamalarına yardımcı olacak oyuncaklar sunmaktadır. Bu klasik yapı oyuncaklarıgünün trendlerini her zaman takip etmektedir. Meccano adı 1907 yılındaLiverpool’da tescil edilmiş ve ilk fabrika o yıl kurulmuştur.

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 50 cm x 30 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Popüler Ürünler