5,0 (0)

Max Steel Spike Whip Dread Figür Oyuncak

MAT/CGH36

  Tükendi!  

Aksiyon dolu Max Steel animasyon serisinde Genç Max, Turbo Enerji moduna dönüşebilme becerisine sahip! Şansına, biyomekanik bir uzaylı olan Steel ile tanışıyor ve Steel onun gücünü kontrol etmesine yardımcı oluyor. İkisi birlikte, muhteşem turbo modlarına dönüşüyor ve Max Steel’i oluşturarak dünyayı kötülüklerden koruyorlar. 30 cm’lik bu heyecan verici lüks aksiyon figürü serisi, mücadeleyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Farklı saldırı modlarında Max Steel ile birlikte iki korkunç düşmanı Dread ve Extroyer figürleri bulunur. Her bir figür büyük bir dönüşüm modu veya benzersiz bir saldırı özelliğine sahiptir. Ayrıca çocuklar, eklemleri bükülebilen bu figürlerle dizinin zorlu mücadele sahnelerini canlandırabilir veya yeni mücadelelere atılabilir! Her biri ayrı olarak satılır. 4 yaş ve üzeri

  • Çok sevilen Max Steel animasyon dizisinden ilham alan 30 cm’lik bu heyecan verici lüks aksiyon figürü serisi, mücadeleyi bir sonraki seviyeye taşıyor!
  • Farklı saldırı modlarında Max Steel ile birlikte iki korkunç düşmanı Dread ve Extroyer figürleri bulunur. Her bir figürün kendine özel büyük dönüşüm modu veya benzersiz bir saldırı özelliği vardır.
  • Çocuklar, eklemleri bükülebilen bu figürlerle dizinin zorlu mücadele sahnelerini canlandırabilir veya yeni mücadelelere atılabilir! Her biri ayrı olarak satılır.

Benzer Ürünler